Mk1 dizlo----komentari

Mk1 dizlo----komentari

Legend
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

fin primjerak, i ja ubuducnosti nekad planiram ovak uzeti nesto "unisteno" i onda pomalo.. radit kad se ima vremena..

u svakom slucaju, gledaj da ga dovedes u sto vise fabricko stanje (restauracija) i onda pomalo styling, ovo ono..
ne pretjeruj, steta je ovak lijep auto skrnjavit..
pozz ;)
 
Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

lijep autic..ali

za pocetak vrati zadnju karambolku gdje joj je i mjesto..neznam odkud nekom ideja da je skine :icon_twisted:

sretno u radovimaa
 
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

fin je golfic nemoj govorit da je ispod nule :icon_mad: kakvih ima nije los
no mene interesuje sljedece:eek:ve felge su jedine serijske koje mi se svidjaju,pa ako neko moze reci na kojem su autu dolazile,bas me interesuje,posto ih vidjam na vise vw-a :icon_rolleyes:

sretno drug u projektu :icon_smile:
 

LSD

Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

ma joj bice posla ovde dobrog a karambolka se vraca obvezno,a sto se tice felgi mislim da su dolazile na vw oko *90-*92 god. opet nisam siguran!
 
BHT Ovisnik
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

meni se ove felge isto svidjaju,samo na novijoj tipi su dolazile:cool: golf nije uopce tolko los,samo lagano,sto rekoseu tvornicko stanje pa onda lagnica,felge i ostalo,nek je sa srecom;)
 
Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

Bitno je da je dobra osnova a poslova će biti polako kad se skupi para,nek je sa srećom!
 

MyX

Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

Fina podloga za uraditi bilo sta, nije uopce u kriticnom stanju koliko se po fotkama da vidjeti.. sretno u nastavku radova. ;)
 
Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

Mnogo posla... truda... zivaca... i para ce trebati, al' vjerujem da ce se sve kockice na kraju sloziti. Sretno;)
 
Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

ja sam kontao da je neki krs po naslovu , u solidnom je stanju kakvih ima
sretno u nastavku radova ;)
 
Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

bit ce to kako treba samo naprijed;)....Znal neko koliko kostaju ove Felge kao na ovom KECU ja mislim da samo 14" imaju ovakve
 

LSD

Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

ljudi hvala vam mnogo,podrska mi puno znaci,ja sam bio izguio nadu za njega skroz,al kad vidim sta se sve voza po nasim cestama,ja zadovoljan!

@ vwfan:eek:vo jesu 14" i ja ih ne bi prodo nikad,jer su stvarno rijetke
 
Član
RE: baraka stigla golf *82 1,6 čađo-komentari

a kakva je vozilica isla ispred tebe do majstora ? a ? a?


samo naprijed, znas da sam tu za potegnut "pivu"
 
Top