Mk1 dizlo----komentari

Mk1 dizlo----komentari

LSD

Član
:lol::lol::lol::lol:

zasad dobro :lol::lol::lol::lol::lol:

kineticki je u ocajnom stanju :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 

LSD

Član
ma ima sitnica dosta....
al lagano ce sjesti sve na svoje mjesto ......
bitno je da ide.... :D:D:D
 

LSD

Član
:lol::lol::lol::lol:

oo znam znam.....
trebaju doci novi....pa mi se ne zaj*ava oko ovih....
nesto se spominje neki chrom...sta ti ja znam :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
LSD je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol:

oo znam znam.....
trebaju doci novi....pa mi se ne zaj*ava oko ovih....
nesto se spominje neki chrom...sta ti ja znam :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

neide ti krom uz ovakvu zelenu boju,samo oboji ovaj u crno:cool:
 
Član
sine moj da mi neces uc u prodavnicu dole s ovim okretanjem :D

a stigovi su ti najjaci "nocas je nasa zadnja noc,nocas se ruse sni"
heheheheheheehe

imal dole sta snijega na poligonu da dodjem sutra da se vrtimo:D
 

LSD

Član
:lol::lol::lol::lol::lol:
ostavljeni dobro znaju........
:lol::lol::lol::lol:

lose stanje skroz.....od danas cekamo nove padavine :lol::lol::lol:
 
Član
Jak dizlina opasno brate samo pofarbaj ove felgice nabavi lip donji oboji retrovizore u crno ili nabavi eagelman-ove i imas golfaciju za 10 mozda jos maska bez znaka ali je isfurana totalno!
 
Član
dobar smjer,krom lezi na ovim tamnijim bojama,a drift je ekstra sjetim se sebe prije neki dan sam isto iskusavao srecu,bilo je usko par puta,al kec je dobar na snijegu.sretno s radovima
 

LSD

Član
cnic_gsi je napisao(la):
Jak dizlina opasno brate samo pofarbaj ove felgice nabavi lip donji oboji retrovizore u crno ili nabavi eagelman-ove i imas golfaciju za 10 mozda jos maska bez znaka ali je isfurana totalno!

hvala.....
fele se farbaju cim snijeg ustane....retrovizori takodje....a maska bez znaka ne dolazi u obzir :D:D

@gogo_st hvala ali ovo nije ni 1% dobrog drifta :D:D
 
Član
mense čini da je golf bio u dobrom stanju i zdrav za svoje godine ,,ko cura.. Dobro ti ide i samo nastavi..
( u komšiluku mi jedan dida ima takvog keca i takve turundi boje ..očuvan za 10) valjda neide rđa na takvu boju..;)
Samo naprijed..
 

LSD

Član
hvala druze...
a on je bio jad i zalost .....kad sve zavrsim planirano onda cu da stavim slike kako je izgledao :D:D:D
 
Top