mk1 by petko

mk1 by petko

Član
golf je zdrav opasno i sam si reko za neonke ja cu spomenut one "ALU PATOSICE" da su ruzne naopako sve u svemu neobican svak fura ili classic-cu ili rat ovaj na svoj nacin mislim tvoj :D pozz i cuvaj ga
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
golf je zdrav opasno i sam si reko za neonke ja cu spomenut one "ALU PATOSICE" da su ruzne naopako sve u svemu neobican svak fura ili classic-cu ili rat ovaj na svoj nacin mislim tvoj :D pozz i cuvaj ga
patosnice su gumene te su bile pre.... :icon_smile: hvala pozzzz
 
Član
petko.89 je napisao(la):
hvala svima na komentarima...bas fino da vam se svidja.....e sad sto se tice nekih detalja ovako....felne ostaju zbog toga sto ne znam koje pare da mi daju za njih ne bih ih prodao ako mi verujete...felne su bile nove nove nove skroz......vidi se na prvoj slici.......prave nit varene nit nista.......a brave nije problem ,staviti original njegove,ali brzo se kvare one ,zbog toga su ove a i malo su drugacije tj neobicne pa sta znam......razmisljao sam da skroz obrijam brave i onda je komplet u clean look....:123: ali do tad ostaju ove ili dok se bar ne pokvare.....jel zna neko koliko su kod vas farovi sa krstom preko celog fara ....i da li bi mogao nekako neko to da mi posalje donese,neam pojma ...bas sam zainteresovan da uzmem...????

mirzaa3 je napisao(la):
Ti bi japanca dobro znao srediti ;)
:icon_eek: ne bih rekao.....samo vw i nista drugo.......i german style.....ako vas bune neonke,jos jednom da ponovim...neonke sam za neke dzabe pare uzeo,pa sam ih nabudzio bzvz malo zbog fore i imam poseban prekidac za njih ,sto znaci da nisu stalno upaljene...tako da ne smetaju ako stoje na autu......a brave kasnije cu da obrijam vec sam naveo to.....;)



Ma ovo je daleko od german stila..Ba zato ti i kazem da bi japanca znao srediti ..Jer ovo sto radis neide na golfa 1..Al opet fino izgleda jbg..Ima par detalja suvisnih..Ostalo vise nego dobro ;)
 
Član
EXTRA GOLF MAJKE MI!
I sam vozim keca takodje crvenog, par stvari koje sam vidio da su mi nak-nak kazes da si promjenio (volan, patosnice, plave diode, rucica mjenjaca!) a steke stavi od golfa 3 (tako sam ja) nikada se vise nisu pokvarile!
 
Član
Sve 5 samo se meni ne svidjaju brave, bolje su one kao kod audija sto raja stavlja;) samo naprijed
 
Član
I meni se svidja kecman;) jedino sto bi ja onu traku skiunuo sa sajbe,suvisna mi je nekako. I malo ona rucica i volan da se dovedu u red,to je to pozdrav
 
Član
vladica85 je napisao(la):
I meni se svidja kecman;) jedino sto bi ja onu traku skiunuo sa sajbe,suvisna mi je nekako. I malo ona rucica i volan da se dovedu u red,to je to pozdrav
nisi gledao slike do kraja....vizir skinut odavno....:icon_biggrin:
 
Član
Svidja mi se;), samo skini kuku i neonke! I ako hoces stavi orginalne brave.

Sve u svemu malo mu fali da bude cista klasika. Sretno!
 
Legend
super ti je golf,...ne znam nekako jedinstven za razliku od stilova kojim ljudi barataju.....boja super,svaka cast sa stopovima sta si uradio...jedino mu neonke ne pristaju....mislim sve bude i prodje,nadam se da ce i to ;)
mislim kad bi jos nasao felgice 14-ke 8 ilii 9J da bi onda stvarno bio bez mane
i ovako,svaka cast , prelijep kec ;)
 
Član
extra golf,puno dobrih stvari na njemu,meni se ne svidjaju steke na vratima,unutrasnjost je tu i tamo,puno rada i sredstava je ulozeno tako da max respect,fele mi se najvise svidjaju,mozda bas i nesto je na ovu boju,ali su dobre samo tako,svaka ti cast,puno srece u nastavku radova,pretpostavljam da ce ih biti;)
 
Član
hvala svima za komentare.....ukusi su razliciti.....ja ga radim kako se meni svidja,znaci po mom ukusu......i to sve sam s vama podelio.....najvaznije da se meni svidja..... pozzz ;)
 
Top