mk1 by petko

mk1 by petko

Član
lijepo vaspitan golf...svida mi se pravo crven...fele si dobro odradio..krov manje vise nije lose..prava keciga nema sta;)
 
Član
Extra olf druže fino odrađen,interesuje me koliko su te felge došle i gdje se mogu kupiti,pošto mi treba nešto slično...pozz
 
Član
felne sam kupio kod nas na jednoj velikoj pijaci(bubanj potoku) polovne,a bile su kao nove,rubovi novi skroz .....bile sive al se meni vise svidjala crna i prefarbao sam ih,i odradio ovo sa crvenim trakicama.....
 
Član
Totalno mi je neobično ovo što si uradio,vidi se da je puno truda uloženo i odlično je ispalo.Jedino šteke su po meni fula na autu,čak ni neonke nisu loše :cool:
 
Član
svaka cast vidi se da si se trudio oko njega.iskreno meni je jedan među najljepsim golf1.
kako si uspio da promjenis boju ovih prekidaca ja u svog nemogu nikako da skontam
 
Član
ters_terrano je napisao(la):
stvarno prejak golf, taman po mom ukusu, sam kuku skini! :cool::cool:
za neki dan kupujem zadnji branik bez kuke.......;) hvala na komentarima..

Golf 1 TDI je napisao(la):
svaka cast:cool: kec za 10ke,kao sto rece ukusi su razliciti,al malo vece falcare i bio bi preheban:icon_twisted:
sta su ti to falcare???? jel si mislio ne felne sa rubom(uvucene)????
 
kecman vise nego odlican, vidi se sa je s ljubavlju radjen, samo nastavi i sredjuj po svom ukusu, po meni su felne sasvim ok, pogotovu boja koja se extra uklapa u ostalo.
ja bih ti jedino savjetovao da malo poradis i na unutrasnjosti, jer ipak se ti vozis u njemu, a ne na njemu, da ti bude ugodno unutra, barem ja to vise volim. Osvjetljenje sata bih ti savjetovao da promjenis, tj da umjesto dioda stavis neonku jer one diode imaju usmjerenu svijetlost, pa je jedan dio extra osvjetljen, a drugi malo, dok to s neonkom ne bi bio slucaj. Sjedista si vec pomenuo da idu u eko kozu, mozda i pod da promjenis, da stavis nesto crveno sto ne skupljaprasinu i blato.
Ovo su cisto stvari koje bih ja radio, opet to je tvoje i radi po svom ukusu, da se tebi svidja, a ne drugima.
U svakom slucaju, samo naprijed ;);)
 
Top