mk IV 1.8T

mk IV 1.8T

Član
usput da kazem da sam u potraznji za gewindama od mk4 mogu i polovne u dobrom stanju i ventilaciju od bore ;)
 
Član
Po meni ove felge stoje tek kad se auto spusti i to solidno da se spusti,sa manjim profilom gume ako ces uzimati onda uzmi 45 mada ja bi ostao i na 40 jer nekako felga izgleda vece ipak je to 17 a ne 18 il 19...all eto akoces neko kulturno auto 45 ja ne bi isao vise sa profilom gume i naravno spustiti itek tad felge cedoci do izrazaja...
bxR6NJP.jpg
 
Član
Po meni ove felge stoje tek kad se auto spusti i to solidno da se spusti,sa manjim profilom gume ako ces uzimati onda uzmi 45 mada ja bi ostao i na 40 jer nekako felga izgleda vece ipak je to 17 a ne 18 il 19...all eto akoces neko kulturno auto 45 ja ne bi isao vise sa profilom gume i naravno spustiti itek tad felge cedoci do izrazaja...
bxR6NJP.jpg
svako ima svoj ukus auto ide sigurno na gewinde ali nece bit zabijeno u pod da ja nemogu normalno uc u garazu ili slicno meni su sasvim dovoljne 17 ke 18 mozda ali 19 ne jer je to previse ;)
opet kazem nebi da budem poput vecine da furam bbs mada te felge su vrh ali svaka druga 4 ka ih ima a da ne pricam o mk2 i mk3 ;)
 
Eto nek golf 4 nije pouzdan i s 1.8t motorom i cipom zabavan svasta. Samo nek se hejta vw nebitno sto nisi u pravu al nek se samo spama.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Kompleksi su čudo, pogotovo ničim izazvani upadi :)
nez doso sam sa namjerom da cu moc norm obajvljivat svoje radove .. savjeti kritike ko na svakom forumu al nez sto pljuvat I po jednoj marki vozila svako ima svoj gust I potpunosti se slazem stobom kome se ne svidza tema nek zaobidze je ....
 
Poslednja izmena:
Član
IMG_20170606_141252.jpg IMG_20170907_235940_944.jpg malo sam sredzivo motorni prostor poliro usianu inace radim poliranje .. bumperom sam preso poklopac motora da osvjezim mada ce to sve ic na hidografiku I 5d karbon ..
 
Mora se naci neki zatucani vw freak da usere temu pametovanjem o tome kako svako ziv mrzi vw i kako je to jedina pouzdana marka. Svako vozi ono sto mu kurtzu cejf i ne znam kako vise mozete da se prepirete.
 
Top