mk IV 1.8T

mk IV 1.8T

Član
Pozdrav jos jednom svim clanovima foruma zovem se kristijan i vozim mk4 1.8t .. a odaklen da krenem neznam ni sam ... e vak duze vrjeme gledam sebi sta da uzmem od auta nisma zurio letio ko vecinia nego sam razgledo i pogledo dosta auta od bmw do peugeota al najvise me je zanimala mk4 jer u toj razini sam se sa parama mogo pokrit prvo sam htjeo ti sa 150 ks al tako gledajuci po pik.ba naletio sam na mk4 1.8t sa 180 ks iz svicarske uvezen ja treci vlasnik i tako ja kad svi slave prvi maj ja idem gledat auto odem ja pregledam auto auto je stvarno zdrav unutrasnjost perfekcija 9 od 10 stvarno sto ce slike i pokazat ..
auto od opreme ima
sve 4 el prozora
recaro sjedista sa grijacima
vebasto
tempomat
dvozonsku klimu
el retrovizore
samo zatamjivanje retrovizora
grijanje istih
itd
evo koja slika da ne duzim dalje to je prvi dan kad sam auto uzeo18261518_1317493468286417_1713807071_o.jpg
 
Član
u planu je sljedece
gewinde
nebo presvuc u crno i stokosve komplet unutrasnjost da bude crna
oko konzole plastike poslat na hidografiku u 5 d karbon jer onaj mahagoni mi je uzas aajajajajja
vw bora otvori za ventilaciju
navigacije
jubi rucicu od mk3
od r-a pedale gasa i ostalog
auspuh od mk5 gti lonac zadnji
jubi lp
zatamnit zadnji kraj
xenon vec ima to sam uradio vec
kociona u crveno prefarbat a ostale detalje sa vremenom mozda bude i neki chip na 225 ks
 
Meni felge vrhunske,svi stavljaju santa monica,i golf opcenito ti je skroz lip nema sta,stavi jos dikoju sliku unutrasnjosti,svaka cast,samo naprid,bit ce ovo zanimljiv projekt vidim Vec
 
Član
hvala svi furaju bbs i santa monica 90% meni iskreno felge stoje jako dobro sad su gume na njima 215/40-17 a idem na 225/50-17 stim da cu ic na distancere od 2 cm trenutno su od 1 cm . evo slike i unutrasnjosti
 
Član
razmisljam se od org ili alpininoj ili nesto u tom rangu stim da ima u planu rezervnu gumu izbacit skroz iz gepeka dempirat gepek i mjesto gume da ide zvucnik i pojacalo sakrit dolje a sve odradit od medijapana i presvuc cohom ;) ali polako ima jos nekih ludi planova
 
E to bi bio posa,al triba para i zivaca puno,ja bi radije za te pare stavio branik zadnji r32 i odradio ispuh,al svak ima svoje,samo naprid
 
Član
E to bi bio posa,al triba para i zivaca puno,ja bi radije za te pare stavio branik zadnji r32 i odradio ispuh,al svak ima svoje,samo naprid
nezelim pravit r verziju od neceg sto nije r a stim da org branik od r32 org da se podrazumjemo a ne neki kineski je sveti gral ili ti u prevodu skoro pa nemoguca misija ;)
 
Top