mk II by mateo , golf II TD-ic

mk II by mateo , golf II TD-ic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
super golaf drug a vidim i odrzavas ga
felge su prelijepe ja se vec ponado da ces ih staviti na auto al posto sam procito sve sto si piso svatio sam da ne mogu stati jbg
ali naci ces te felge i obavezno ih ovako oboji u bijelu
prelijepe su :D
sretno u nastavku druze ;)
 
Legend
bravo, ovo izgleda bas zeznuto za napravit :icon_eek::icon_eek:
ipak jbg, ne treba se zajebavat sa ovim, previse je rizicno.. posebno zbog one "velike rupe" i onog sarafa sa pomicnom glavom..

u svakom slucaju, sretno u potrazi, rsice ces malo teze naci, ali rmica ima.. bude :icon_smile:
 
ma svaka cast rm-icama, ima san ih priliku kupiti, sta sam pokraj njih i triba malu svotu novca dati ali kada vidin rs, rm joj nije do "kolina"
cijepim jednoga clana vwcc :icon_evil: , vidit cemo, ako ko bude ima u ponudi neka se javi! :icon_biggrin:
 
Legend
mateo.split je napisao(la):
ma svaka cast rm-icama, ima san ih priliku kupiti, sta sam pokraj njih i triba malu svotu novca dati ali kada vidin rs, rm joj nije do "kolina"
cijepim jednoga clana vwcc :icon_evil: , vidit cemo, ako ko bude ima u ponudi neka se javi! :icon_biggrin:

to svakako, imao sam nekoliko rmica, al kad sam uzeo rs, jednostavno sam se zaljubio u njih, jer se bukvalno mozes igrati sa njima, 3 dijela pa okreci kako hoces :)

sretno u potrazi jos jednom, i javi nam kako i sta radis ubuduce ;);)
 
Član
Zar nisam vec reko da golf izgleda super hm :icon_confused:... a gledam unutra, sigurno je dosta udoban :cool:
 
dosao je i taj dan :smajli10:, kupljene su bbs rs 4x100, znam samo da su od kocke, ceka se samo isporuka, napokon sam upila kolegu sa vwcc

DSC05285.jpg


tribam nabaviti cepove jos, sva 4, ovaj na slici nije u kompletu s felgama...imam neku njemacku semu, za par dana od prijatelja ujko :prikolica: ide gore i vraca se s njegovim felgama i mojim cepovima! yeess:) :123:



BBS RS 5x112 su i dalje na prodaju! :icon_twisted:

pozdravw
 
Legend
extra (Y)
sve pohvale, cestitam :)
koji su model, koji et ?

ako ti bude trbalo cepova, javi mi ;)
 
vidit cemo sta bude od ujkija :)
svejedno imas li barem 4 komada i kakva bi im cijena bila?
model i et neman pojma, znam samo da su od kocke, kada dodju do mene budem vidia koje i kakve!
koje su tvoje rs-ice, model itd.?
 
Legend
mateo.split je napisao(la):
vidit cemo sta bude od ujkija :)
svejedno imas li barem 4 komada i kakva bi im cijena bila?
model i et neman pojma, znam samo da su od kocke, kada dodju do mene budem vidia koje i kakve!
koje su tvoje rs-ice, model itd.?

imam 4 komada, super ocuvana, sa audijevim znakom u sredini, cijena bi im bila negdje oko 500kn..
u mene su zadnje bbs rs 185 na prednje su bbs rs 070 (ili 071) nisam siguran, uglavnom 8x15 et18
 
evo ovako, dosle su, ovo su BBS RS 001 4x100 et25!
sada cu se uvatiti posla i kreniti od sredjivanja njih, za pocetak brus papir a tek poslin rubovi itd!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top