mk II by mateo , golf II TD-ic

mk II by mateo , golf II TD-ic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
novci mi dozvoljavaju da se vrlo sporo krece. Eto virovali ili ne mk II mi je nesto jedino sta me moze makniti od drugih negativnih misli, misli kako bi ga sredia, kako cu ga srediti, kako ce to biti lipo pa kada sidnem u njega

za pocetak par slikica skupljenje tjekom vremena

moje vozilo
DSC00274.jpg

DSC00277.jpg

pa me eto nagovorili stavi auspuh...i ja stavija, nagleda san se auspuha i opet mi je ovaj nekako naj, samo da malo vise gleda u pod jer ionako mi pusta ulje na sve strane...dimi ko neznam ko!
DSC00280.jpg

pa malo unutrasnjosti, nazalost morat cu minjat cili kokpit, jer je puka i to na dva dijela a bas mi je dobar, jebiga
DSC00291-1.jpg

DSC00297.jpg

tu i tamo se rade redovni servisi
DSC00103.jpg

evo ovako, dosta sitnica se rjesavalo malo po malo, nove kvake, one zamjesnke su nikakve naravno, pa tabla od kokpita, neki tip je materi isa popravit svitlo pa je puka, krele
pa se na krovu radilo, sram me je staviti ista jer nije ispalo nikakvo, pa su sili podizaci, zasada je trenutno moj homemade, ceka se neko bolje vrime da dobijem origigi prekidace itd.
pa su mi upale ledice ledeno bijele za poziciju
to je sve amo rec montirano
DSC00295.jpg

i opet zamjenski prekidac farova nesida kako Bog zapovida u novo kuciste, upada i nece da izadje! :'(
DSC00300.jpg

ima nesta sta nije montirano a kupi prasinu na ormaru
pragovi, rubnjaci, tanke lajsne od momka iz garesnice, made in croatia, poliester, ja san troka kada san vidia kako odlicno izgleda
DSC02657.jpg

DSC02663.jpg

DSC02662.jpg

DSC02659.jpg

DSC02660.jpg

pa i neke lampe
DSC02692-1.jpg

DSC02693-1.jpg

DSC02694-1.jpg

DSC02695-1.jpg

ove lampe mi nisu nesto, tj nesvidjaju mi se, zmigavci idu sanelo! a meni se cini da cu staklo od stock farova staviti na ove farove kristalne crne i male i velike, iman sliku u glavi i cini mi se odlicno, svaki dan sve mi je manja i manja sema kristalno, veceras mi uopce vise nije, naime samo zelin auto sta blize originalu, od felgi, maske s 4 fara s znakom, znaci neki slabi tuning, ako se moze nazvati tuningom...flege su u planu, cekaju se novic, bbs rm, e i boja...ova neostaje definitivno, malo san se igra photoshopom i dosa dovde
druga-2.jpg

svidja mi se ta zelena, vidit cemo jos, u medjuvremenu mi je jedna boja trisnje visnje cega vec upala u oko, perverzija
e i naravno bez kvarova nekih manjih nemozes proci, pa je bilo svacega od
DSC00131-1.jpg

pa do toga da moram brusiti glavu jer pusta vodu, triba reparirati turbinu, pricekat ce turbina!

inace auto je 91. godište, 1.6 turbodiesel mit intercooler, trosi mi po gradu malo vise na otvorenoj stvarno malo, cirka 4 ipol litre!
auto je u mojim rukama od pretprosle znaci 2007 godine ali san bacija pik na njega jos puno prije toga, otac ga je kupia u njemackoj 96. godine, dotada je prominia dva vlasnika, neka baba i neki momak sta ga je tunira, ima je cd player, wufer, siroke felege zvane bbs rm rece stari pa se svega toga rjesia i dobia ga za 11t maraka(kriva inf. na vwcs)...i stari ga je lipo vozia uredno odrzava, mater ga je stukla tako da je jedna strana zadnjega dijela skroz druga boja, zamjenski dio s otpada najvjerovatnije, tako da je auto u boji kameleona, i mene je jedna glupaca koja je isla u rikverc negledajuci di ide udrila u drugu stranu tako je limarija u k...eto, cekaju se jos neke stvari pa da to lipo sidne pa cemo viditi kak ce to izgledati

radjena je generalka na motoru, reparacija turbine, novi klipovi, strojna obrada klipova i bloka, brusena glava, nova pumpa vode, reparirana pumpa goriva!

trosia je puno ulja, vode i proklapa, malo san ga brze vozia nego sta san smia, za mi je vise nego ista+taman u tome trenutku je i nestalo ulja i odnia djava klip, ulje nisam bia provjeria bice tjedan dana, ima je malo, a cekala se placa, taman 9og mi se dogodilo, placa sida 10og! sve mi se lipo potrefilo!


DSC03841.jpg


DSC03838.jpg


DSC03842.jpg


DSC04783.jpg


jos jedan stanovnik moje felge
DSC03846.jpg


prvo pranje nakon 2 ipo miseca, stvarno san dugo ceka mestra a i zakompliciralo se!
DSC03849.jpg


dosle su felge bbs rs 010 15" 5x112, stvarno neznam sta mi je bilo kada san ih odlucia kupiti al aj ima nade za zamjenu, prodaju...
malo sam ih duze ceka nego sta san mislia pa mi se sve oduzilo al dobro je

DSC04775.jpg


DSC04777.jpg


kupljeno je i novo autoradio te stavljeno, meni je ludilo, zadovoljava moje potrebe

blaupunkt Hamburg MP57
blaupunkt-hamburg-mp57.351860.jpg



dosta gresaka sta nisam krenia opcenito prvo srediti auto samo, podvozje i ostale mehanicke te "klapajuce stvari" a ja se uvatia izgleda!
 
Legend
fino si ti to do sad , da je malo nizi......i BBS-ke ..... za njih nemam rijeci i nebi ih mijenjao...., najjaci korak do sad,jedino raspon sarafa. Jesi pravio/ kupio adaptere sa 4x100 na 5x112 ili sta?
 
Član
Dobar golfic,ima potencijala,stavi one stopke i migavce(kristalne)maska bez znaka (sa dva fara)te felge i one pragove i lajsne sto imas i bice fulll....;)
Pozzz
 
Legend
i ne znam zasto ti se ne svidjaju stopke i kristal farovi.....+ lajsne i plastike..... kupi prasinu heh...ODMAAH STAVLJAJ i malo nize opruge
 
neznam, nesvidjaju mi se kristalne zadnje, auto ce ici u tamnu boju pa ce mu vise odgovarati zadnji cristral smoked a naprid ide kao sta san reka staklo o d stock farova na kristalne farove! Postoje adapteri sa 4x100 na 5x112
tip ih u austriji radi, komplet od 4 komada s popratnim vidama dodje 350e
inace obicni tokar nemoze napraviti, nemogu si naci sliku, 5 rupa se poklapa i radi se posebni ulozak i rupa u njoj za to a 4 busena rupa je blizu vec one originalne, racunica me ispada jeftinije kupiti bbs rs 4x100 i srediti ih, uzeti sire rubove za njih nego uzimati adaptere za ove i onda ih jos siriti + et bi bia toliki da bi triba debelo modificirati rubnjake sta plasticne sta lim!

a za spustit ga, tribam jos novaca a i kad sidnu na racun malo je, ovde u nas je skupo sve!
 
Legend
znaci u katalozima prodavaca nema adapter za 5x112 na 4x100 (znam da 100% ima 4x100 na 5x100) eh sad je li OGROMNA razlika u tome nebih ti znao reci..

mozda da pogledas jos jendom (momo, fk, dectane) ne mogu vjerovat da ne pravo to :icon_eek: moguce i da si u pravu pa da je taj prelaz tesko napravit, al 350e za to def nebih dao.. nadji nekog ko ima mercedesa ili novije fauve pa mu ih prodaj ;) vidim da su felge odlicne :)

a sto se tice stopova, ma nisi treba uzimat kristale nikako, vec orginalne heline (crno crvene) one najljepse stoje na autu , i ja sam se zajeb..

kako god, izvjestavaj nas sta i kako radis , i ako moze jos koja info o motoru ;)
 
palo mi je par puta staviti ih na forum merca ali triba se reg. na forum!
motor ka motor, 1.6 TD s "interkulerom" ona najjaca izvedba diesela od 59kw 80ks, generalka me izasla 11tk s tim da mestar nije uzima ruke a dvaput je vadia motor i satra se, motor je trenutno u odlicnom stanju, ide ko zmaj:icon_evil: al moram ga stediti sta vise!
gradske trosi 7,3l
otvorene 4,5l

evo tih adaptera sta bi mi tribali
download-1.jpg

download-2.jpg

download-3.jpg


kaze ovako signature toga mestra
4x100 to 5x112 Adapters $350 shipped

nema druge nego traziti rs-ice 4x100
trazim ih vec dugooo vrimena,godinu dana i nikako, jednom su bile neke u prodaji a ja duzan i bogu bia, potrefi se a nece da mi se potrefi sada
 
fin golfic i lijepo si krenuo sa sredjivanjem,samo mi se boja ne svidja,mislim da bi ipak ta trula visnja sjela samo tako :icon_smile:
sretno ;)
 
Član
Meni je boja extra....veoma rijetka i preljepa,= kad je u hladovini ili predvece baca malo na ljubicastu kao da je perla :);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top