Mjenjam dislpeje na laptopima!

Mjenjam dislpeje na laptopima!

Član
Hustler je napisao(la):
Dell Vostro 1015 15,6 display koliko novaca :icon_smile:

Pa i on je oko 200, samo sto su kod della malo specificni konektori, morao bi rasklopiti da vidim pa da ti tacno kazem koliko je!
 
Član
Dejane, što mi je s laptopom....? nejavljaš se na mob. ....kao da je Sarajevo veliko ko Mexico, pa se vas dvojica nemožete dogovoriti da ga uzmeš......
 
Član
Yellow je napisao(la):
Dejane, što mi je s laptopom....? nejavljaš se na mob. ....kao da je Sarajevo veliko ko Mexico, pa se vas dvojica nemožete dogovoriti da ga uzmeš......

Sta ja znam druze sta je sa laptopa, lik me u nedelju nazvao kaze javim ti se za sat u Sarajevu sam da ti dam laptop i nije se javljao, rijesi ti to sa njim sta mene pitas, a ja sam mu se uvjek javio kada je zvao.....:icon_eek::icon_question:
Da si poslao postom do sada bi bio napravljen!
 
Član
Ok, rekao je da će ti danas donijeti 100%, ako ne, eto mene u pon. u Sarajevo, da se ne natežem više s indijancem
 
Član
Nevezano za ekrane, vidim u potpisu baviš se servisom laptopa. U pitanju je Acer 5738ZG. Grom mi nedavno zajebao mrežnu kartu. Može li se šta popraviti, ili zamjeniti neki modul?
 
Član
mara- je napisao(la):
Nevezano za ekrane, vidim u potpisu baviš se servisom laptopa. U pitanju je Acer 5738ZG. Grom mi nedavno zajebao mrežnu kartu. Može li se šta popraviti, ili zamjeniti neki modul?
Najisplatnija varijanta je da kupis usb mreznu karticu, ona ti je velicine kao stik i drzis je na mreznom kablu i cao!;)
 
Top