Mjenjam dislpeje na laptopima!

Mjenjam dislpeje na laptopima!

Član
Mogao bi ti ocistiti dipslej ali da preuzmes rizik da ga mogu ebati jos vise, mada mi se to rijetko desi, ciscenje bi bilo oko 50KM, a ako se radi o glosy displeju 15,4" sa zamjenom bi kostao 180KM!
 
Član
Brane984 je napisao(la):
Mjenjas li i samo flet kablove,radi se o 15" monitoru,laptop.hvala

Mjenjam ako imam, na dosta modela odgovara kabal sa drugog laptopa, tako da bi trebaoi slikati ili da ja vidim kakav je kabal!
 
Član
E ovako, znači imam lapto gericom hummer kojem ne radi display, nosio sam ga nekim majstorčićima, rastavili su ga i zaključili da je otišao inverter (po njihovom objašnjenju, to je dio koji pretvara struju za ekran). Kad upalim laptop vide se skroz slabe sjene na ekranu, ali kad ga spojim na monitor od kompa, na tom monitoru je sve ok. ako razumiješ što sam napisao, reci dali imaš rješenje? Hvala;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
E ovako, znači imam lapto gericom hummer kojem ne radi display, nosio sam ga nekim majstorčićima, rastavili su ga i zaključili da je otišao inverter (po njihovom objašnjenju, to je dio koji pretvara struju za ekran). Kad upalim laptop vide se skroz slabe sjene na ekranu, ali kad ga spojim na monitor od kompa, na tom monitoru je sve ok. ako razumiješ što sam napisao, reci dali imaš rješenje? Hvala;)

Znam,otisao ti je inverter to je dio koji pali rasvjetu na displeju tj neonke, znaci displej ti je ok (ako vidis sliku na njemi kao da je u mraku).
Mogao bi to rijesiti ako imas po kome poslaji, rijesio bi u dan-dva!
Taj servis ide od 30 do 60 km za stare laptope!
 
Član
jest jest to je to, znači vidim ikone na ekranu samo što je mrak...) drago mi je da se može popraviti, i da malo košta jer je i laptop star već, ako uhvatim nekoga da ide za Sarajevo, šaljem...ili ako netko na forumu ima nek se javi...
 
Top