mjenjac golf 2 i ja se ne slazemo

mjenjac golf 2 i ja se ne slazemo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Svetlana je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
I, jesi li se slozila sa mjenjacem?
ma joj jos se patim...juce mjenjala nekakvu kuglu i popravljala kocnicu,danas mi pukla guma,ne smijem ni pomisliti sta me sutra ceka...a mjenjac ce morati pricekati jos malo:icon_rolleyes:

ahahahhaha
why so serious sto bi joker rekao :)

to je sve normalno :)
 
Početnik
Svetlana je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
I, jesi li se slozila sa mjenjacem?
ma joj jos se patim...juce mjenjala nekakvu kuglu i popravljala kocnicu,danas mi pukla guma,ne smijem ni pomisliti sta me sutra ceka...a mjenjac ce morati pricekati jos malo:icon_rolleyes:



OK je ako si mjenjala kuglu. imas moj post gdje sam opisao sto bi trebalo jos srediti oko toga, pa vjerujem da ce onda biti OK ; - )
 
Član
izvini sto se mjesam ali vidim da te saltaju sto si zensko isto koda nikad nisu zenska vidjeli radi se o slijedecem kvar je vrlo lagan treba samo odvrnuti kuglu mjenjaca i skinut gumu ispod nje i sve to dobro podmazati kanticom za ulje i prosaltati brzine onda digni haubu i podmazi stangice sto se vrte kad ubacuju i izbacuju iz brzine podmazi na spojevima ali nek ti je neko u autu i nek salta dok podmazujes ali nek je ugaseno auto ako nije to onda je neka plastika ostecena i treba je zamijeniti nije skup popravak inace sam majstor cao
 
Svetlana!!! sorry i dont know you??? you was in greece? in stavros??
let me know:icon_smile:

please send my msg if you are this girl!!! thank you
 
Zerr je napisao(la):
izvini sto se mjesam ali vidim da te saltaju sto si zensko isto koda nikad nisu zenska vidjeli radi se o slijedecem kvar je vrlo lagan treba samo odvrnuti kuglu mjenjaca i skinut gumu ispod nje i sve to dobro podmazati kanticom za ulje i prosaltati brzine onda digni haubu i podmazi stangice sto se vrte kad ubacuju i izbacuju iz brzine podmazi na spojevima ali nek ti je neko u autu i nek salta dok podmazujes ali nek je ugaseno auto ako nije to onda je neka plastika ostecena i treba je zamijeniti nije skup popravak inace sam majstor cao

potpis

imo isti problem,al otklonjen podmazivanjem,i zamjenom napukle plastikice sto se vide kad se otvori hauba,na onim sipkicama sto saltaju
 
Početnik
kostasthomas je napisao(la):
Svetlana!!! sorry i dont know you??? you was in greece? in stavros??
let me know:icon_smile:

please send my msg if you are this girl!!! thank you


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ovaj preko google-a trazio neku svjetlanu koju je pokupio nekad u grckoj pa misli da je ova...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top