mjenjac golf 2 i ja se ne slazemo

mjenjac golf 2 i ja se ne slazemo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nadji nekoga tko je to vec radio vise puta i tko vlada time. ima levata koji znaju zakomplikovati cak i sa mjenjanjem i namjestanjem toga.

sve od rucice do samoga mjenjaca, znaci saltung, svaki dio bi ja zamjenio. sve ukupno, kugla piksne plastikice to nije skupo. napomeni da se provjeri i ulje u mjenjacu.
misljenja sam ovako da tu lezi problem kad sam procitao vise.
cak i da nije tu problem, moras to sve srediti i reparirati, ako si se vec odlucila na taj auto. jer tako se onda mogucnost problema izolira pa je lakse ustanoviti eventualno neke druge probleme ako ih ima ili se pojave.

kad se sve zamneni treba "nastelati" fino saltung, znaci ti sjedis u autu i testiras a onaj tko radi ti namjesta dok ne budes zadovoljna, a vjerujem da ces biti kad izmjenis sve.

da si blize pozvao bih te da sredimo to, ovako vidi nekoga kome je to postala praksa inace, obavezno promjeni sve u vezi saltunga (stvarno nije skupo) pa javi kako bude ; - )
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Isprintaj što je HONEY napisao i odnesi majstoru :icon_biggrin: Ali bez ovog zadnjeg pasusa :cool:


nesto sam krivo naveo?

Ma jok :) Eto Svetlana, ako HONEY ne zna šta je, ne zna niko ;) (nije uvlakuša :cool:)



pa nisam rekao da je to 100% (ali vjerujem da je), nemogu nista garantovati sto nebi pogledao i testirao (mozda je cak samo stvar navike oko auta).
ako nista treba izolirati mogucnost problema tako sto ce to sve navedeno srediti, ako se s tim ne rijesi sve, onda je barem lakse dalje traziti gdje lezi problem ; - )
 
Član
Svetlana je napisao(la):
legionar je napisao(la):
A jel ti tvrdo kad guras ili samo ono dok upadne, izlazi li iz brzine lako, msilim da li kad ga pouces nazad u ler ili u drugu brzinu ide puno lakse???
izvini ,al jel jos pricamo o mjenjacu
joj stvarno se izvinjavam al sam se ismijala ko luda na ovaj post:cool: ,al si mi pomogao da nadem prave rijeci;)
mislim da mi je to **cudo sto ogranicava gdje koja** problem, a sila mi treba za rikverc najvise...
evo ovako; u prvu kad ubacujem treba mi i sila i to **cudo** kako ga ti nazva ne ogranici mi dobro,vec iz prve u drugu mogu njezno da prebacim i bez problema,iz druge u trecu takode ne treba sila,ali kad idem iz trece u drugu vec treba malo jace...(cetvrtu cu da koristim tek za godinu dana,pa mi za sada ne pravi problem )

Ebi ga , nisam majstor pa neznam te strucne izraze :icon_smile: Uglavnom ako nista pomogao sam ti "da nadjes prave rijeci ;)"
 
Član
Sorry na OFFTOPICu, ali odavno nisam procitao napaljeniju temu :lol::lol::lol:

A da promijenis momka? ....mislim auto ;)
 
LudoA je napisao(la):
Sorry na OFFTOPICu, ali odavno nisam procitao napaljeniju temu :lol::lol::lol:

A da promijenis momka? ....mislim auto ;)

:lol::lol::lol::lol:
sram te i stid bilo koristis to sto ne znam strucne rijeci za dijelove (auta) i hranis svoju mastu:)
a ovo za momka,jel ti to mene indirektno pitas imam li momka ili???:lol:
pa dobro sto bi se motala po ovakvom forumu da imam momka,valjda bi onda njega pitala sta da radim sa mjenjacem:)
i jos nesto:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
......pa dobro sto bi se motala po ovakvom forumu da imam momka,valjda bi onda njega pitala sta da radim sa mjenjacem:)
....

Treba li ti momak ..???
Znam voziti i zamjeniti gumu : ) hahaa:lol:
 
Početnik
A jel ti tesko salta dok je hladan ili i kad se ugrije? Jer ima veze zbog ulja u mjenjacu..i jesi li ista pokusala popraviti od gore navedenog..
 
Oggy je napisao(la):
A jel ti tesko salta dok je hladan ili i kad se ugrije? Jer ima veze zbog ulja u mjenjacu..i jesi li ista pokusala popraviti od gore navedenog..
isto je u oba slucaja...a nisam jos isla majstoru jer je nedelja,a sutra praznik,pa cu morat cekat do utorka,al javicu sta je bilo...:icon_smile:
 
Član
znas kad je covjek reko da se slaze sa komsijom, cas on slozi komsiju, cas komsija njega, mozda je i ovdje slican slucaj... :lol:
 
HONEY je napisao(la):
I, jesi li se slozila sa mjenjacem?
ma joj jos se patim...juce mjenjala nekakvu kuglu i popravljala kocnicu,danas mi pukla guma,ne smijem ni pomisliti sta me sutra ceka...a mjenjac ce morati pricekati jos malo:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top