Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant

Član
saledoboj je napisao(la):
Stari 99 uzeo ovakvog metalik zeleni cini mi se 90 KS motor, sisli u Zenicu u grad raja zaviruje konta od onog ekrana od klime da je TV jbg tad je to bilo pojam. Auto je bomba udoban brz lijepo izgleda, sto se tice odrzavanja stari se nije zalio doduse jest ga uzeo sa 3000 na satu, vozio ga godinu i po i razjebe motor malo cugno probije karter ode nekoj budali da mu zavari i dok je vozio ponovo pukne ulje iscuri motor ode u ku*ac...Jbg proda onako auto dobio je nekih lijepih para i ovaj lik sto je uzeo nabavi sebi motor valjda ga i dalje vozi...Jako su rjetka auta, ja sam do sada vidio mozda desetak ih....

Kod nas je sve rijetk oosim golfa dvojke :lol:
 
Član
Nije samo kod nas inace u Evropi, ako se i nadje za prodaju najcesce je Beneluks il Englez, sto se tice golfa on je statusni simbol kod nas :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Imao ga nekih mjesec dana s 2.4 motorom a imam Lancera s tim 2.0 motorom i samo cekam sta jos moze da mu ode da ga zapalim
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Imao ga nekih mjesec dana s 2.4 motorom a imam Lancera s tim 2.0 motorom i samo cekam sta jos moze da mu ode da ga zapalim

Nije ti ovo Amerika :lol::lol::lol::lol:

Sa ovim 2.0 motorom u Galantu imam samo dobra iskustva...
 
Član
ovo je auto sigurno dobro vozi ga momak sto drzi auto servis na kosevskom KIKO,frajer je supak al auto je extra! ;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Imao ga nekih mjesec dana s 2.4 motorom a imam Lancera s tim 2.0 motorom i samo cekam sta jos moze da mu ode da ga zapalim

Uzmi Toyotu ili Hondu kao svaki pametan amer :lol:

Slabije malo : D
Nece vise japanac u moje ruke pa da mi i jaja cese dzaba, svabo kao i do sada
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
ovo je auto sigurno dobro vozi ga momak sto drzi auto servis na kosevskom KIKO,frajer je supak al auto je extra! ;)

:lol: Kakva rečenica. Obrazloži malo :D

pa brate ovako:eek:n kao covjek i majstor dno dna,sa sebe je dobar majstor tj.za svoje auto kao npr.ovaj galant a za druge jer imam iskustva sa njim je ono sto sam i rekao u prosloj recenici! ;)
 
Član
ovom autu je motor rikno u njemackoj prije neka 2 mjeseca kad je on iso sa njim tamo i prepakovo je drugi motor jer sam i ja bio zagrijan za auto,imas na jednoj obrvi ko malo korozije, ima nekih detalja sitnih na limariji, onako nije lose sve u svemu ja sam odusto samo kad sam cuo da je motor rikno
 
Top