Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant

Član
Poznaje li itko iz Sarajevo ovo auto?

http://www.pik.ba/artikal/4193398/mitsubishi-galant-061-299-292/

Bilo kakve informacije dobro došle:icon_biggrin:
 
Član
Ne volim offati ali zela WTF!!!
PROOODUUUZI DALJEEE! (em od iskustva s galantom s 2.4 motorom em iskustvom tog 2.0 motora u lanceru)ponavljam produuuuzi daljeeee
Ta auta su po meni fabricki dolazila s kletvom
 
Član
Bio je jedan u Visokom bas isti, vozao ga jedan ciko dugo godina. Ne viđam ga vise mozda je to ovaj.
 
BHT Ovisnik
sad se sjeti,ima onaj taxista u mostaru kod staklene istog,kako sam ga cuo benzinac je,garant je ovaj motor,voza ga zadnje 2-3 godine,uvijek ondje stoji i spušava se,ja bih se na tvom mjestu jednom zaustavio i priupitao oko auta,on ondje ionako nema pametnijeg posla ondje kada stoji,samo sjedi i puši,valjda bi ti mogao dati koju informaciju:D
 
Super Moderator
Vidio sam juce il prije 2 dana ovaj auto, prosao pored mene, djeluje bas ocuvano a radi lijepo tj. ne cuje se ;)
 
Legend
auto vidjam cesto, parkirano mi je u komsiluku
jako atraktivan i lijep auto..
ocuvan je, i fino je vozen sigurno, znaci lik nije trkac, ne dere ga po gradu i sl..
da dere, vidio bih ga jer nema puno ovih galanta u sarajevu (mozda je ovo cak jedini ove serije)

po meni auto vrijedi svake marke..
pozdrav i sretno
 
Član
Hvala na komentarima. Boki je nedavno gledao ovog Galanta. Muči ga tipična boljka auta iza Konjica:D, tako da sam odmah odustao;)
 
Član
Na coskovima blatobrana, negdje se boja malo potpucila - hrdja ispod, al nista strasno. Podnica je ok koliko sam skuzio. To je normalno za aute ovdje, ali Zeli se ne svidja, on hoce auto na kojem nema ni tackica hrdje. A ovdje ce to tesko naci :icon_biggrin: Generalno Galant je u jako dobrom stanju.
 
Član
Stari 99 uzeo ovakvog metalik zeleni cini mi se 90 KS motor, sisli u Zenicu u grad raja zaviruje konta od onog ekrana od klime da je TV jbg tad je to bilo pojam. Auto je bomba udoban brz lijepo izgleda, sto se tice odrzavanja stari se nije zalio doduse jest ga uzeo sa 3000 na satu, vozio ga godinu i po i razjebe motor malo cugno probije karter ode nekoj budali da mu zavari i dok je vozio ponovo pukne ulje iscuri motor ode u *****...Jbg proda onako auto dobio je nekih lijepih para i ovaj lik sto je uzeo nabavi sebi motor valjda ga i dalje vozi...Jako su rjetka auta, ja sam do sada vidio mozda desetak ih....
 
Top