Mišljenje o 307cc ??

Mišljenje o 307cc ??

Član
Pozz ljudi

Za oko su mi zapeli Pugovi 307cc.

Gledao sam ih ovih dana, par i probao. Oduševljen sam.

Na šta da obratim pažnju? Prvenstveno gledam 2.0 Benz/Plin

Jesu li motori pogodni za LPG?

Imaju li neke dječije bolesti?

Danas sam probao i 2.0 HDi. Fino ide, ali zvuk ko u Kamiona. I strah me zbog zamajca i ostalih dizel-problema.

O Pežoima stvarno ništa ne znam. Molim za savjete.

Hvala

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Jedino sto ja znam da djeci bolesti nema, Autic je preko 10ak godina star.
Hydraulika za otvaranja krova zna sajebavat.
 
Član
Kod svakog peugeotovog CC-a, obrati paznju na krov, ako imalo zapinje ili ne radi, bjezi od njeg, uvala je uvijek.
2.0 benzin sa 176 ks ?
To je manje više motor iz 206 RC, samo u većem autu
 
Član
A citao sam da zna elektronika zezati. Al sta konkretno?? Nigdje nisam mogao naci

I bio je opoziv 2007.god za vozila 2003-2006. Navodno se ESP/ABS ECU zapaliti moze... Kako da provjerim da li je to odrađeno?

Pouz

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Sve predporuke kazu da se samo FL modeli kupuju.
Kod FL modela su vecina elektricni problema rjeseni.
Sta je jos velika mana je grijanje, hladjenje, ventilacija.
 
307 CC (06/05 - 03/09)

SW feler pozicija prekidaca osvjetljenja, moze ugasiti u voznji osvetljenje ili se neda nikako upaliti

Neispravan rad ECU-a punjenja akomulatora, osvjetljenja, brisaca

Neispravan rad ventila vakumpumpe,

Lose abdihtovan ECU ABS-a i ESP-a, moze vlaga uci u ECU i napravit kuzschluss i zapalit auto
 
Netko ga čak svrstava u klasu pravih sportskih auta, zato što ima 2 vrata i krov " što se spušta i podiže" :D
 
Član
O ukusima možemo ovdje raspravljati danima. Meni lijepo izgleda. Nije pičkast kao 207 ili 206 cc. Što se tiće konkurencije Astra TwinTop mi nije neka ljepota. Megan cabrio mi je nešto kao Multipla, ako ćemo o ljepoti.

Ovaj ima finog prostora kad je krov zatvoren, nazad dvoje može sjediti

Da nije trkaći auto sa 136ks i 1500kg jasno mi je. Ali šta je alternativa sa Hard Topom do 10.000km ?

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Član
Pitao si za alternativu. Nema šta, 307 cc je najbolja kupovina. Taj 2.0 benzin je dobar motor, izdržljiv, jednostavan. Dobro podnosi lpg. Jel ok odgovor?
 
Član
Pitao si za alternativu. Nema šta, 307 cc je najbolja kupovina. Taj 2.0 benzin je dobar motor, izdržljiv, jednostavan. Dobro podnosi lpg. Jel ok odgovor?
Motor kao motor jeste dobar. Nigdje nisam ništa negativno našao. Ali svi njrmački portali spominju "probleme sa elektronikom". Al ništa konkretno, osim tog opoziva nisam mogao naći.

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Top