Misljenja o okupljanju --->Tuzla<---

Misljenja o okupljanju --->Tuzla<---

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ah stanes i pitas imal ko brzi ovdje :D
hehehee
ma stanes malo vidis nekog i ono e jarane jel to tvoj auto,eh vidio sam te na forumu ja sam taj i taj :) djes sta ima i tak to...
nista strasno
 
Legend
Pa u drustvo su svi tako usli. Obicno je barem jedna od osoba iole poznavala tu drugu, pa ono kao mahnne mu i ajd malo stani i onda ostanes zauvjek :) jednostavno vise neodes, ustvari dok se neozenis. Obzirom da sam ja od nas koji smo na foumu medju prvima se pridruzio tom jupiteru, ovo ti ga dodje vec treca generacija raje koja pocinje okupljanja na istom. Oni sto su prvi poceli sad vec uveliko imaju zene, pa i djecu. Recimo ANIS sa A3 Audijem, prije imao VR6, Žuna - foto žunić, Mladen, Trna, Kurta, Huka, Jovo, Giga, ESO, Bakir, Mirso bumerang, Mirza i Mirso NOVUS, itd... spisak je dug, sad su to vec stariji momci, odavno ih je sve to proslo.
 
Član
smajke je napisao(la):
Joj na jupiteru nisam bio ima dvije godine.... a na filozofski se sad ode ono nekako redovno...
Kad ima problema tamo sa zavucenim filozofskim sta bi nam sad radili na Jupiteru...
A prije se sjecam ostane se do dva tri sata kod Jupitera i niko ništa a danas daš dva gasa na filozofskom i odma patrola dodje


hhe... par puta podjem ja s jos nekim jaranima da se nadjemo kod parkinga filozofskog,mini mitinga nas nekoliko..piva komentari o autima ovo ono..al bude neko, i okrenemo se, ono sve neka auta, i napravimo krug nazad, kakvog svjeta ima bezze fasovat(jer bude grupica neka momaka) neznas kakav je ko i imal kabadahija :) bezze ima cudna svjeta :),i onda se ode do omege na parking-tu nije guzva :) hehehh: :p:p;)
 
Član
Ja sinoc bio na filozofskom nigje nikog nije bilo ....celo i ja gledali utakmicu... vidio si nas...
 
Član
ja se necu da zenim jer onda necu moci da imam sve ove je... guzluke jerbo cu da pare dajem zeni i materi njenoj zato prevencija moze sve ali brak pod odredjenim srkomstensez
 
Član
Shogunn je napisao(la):
ja se necu da zenim jer onda necu moci da imam sve ove je... guzluke jerbo cu da pare dajem zeni i materi njenoj zato prevencija moze sve ali brak pod odredjenim srkomstensez

postujem!!!!!!



Vidio sam vas smajke... stacu ja bio sa curom! bili smo na omw-u poslije 11 do pola 1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top