Misljenja o okupljanju --->Tuzla<---

Misljenja o okupljanju --->Tuzla<---

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Postovani... Prvo! Pozdravljam cijelu BH.
Sta mislite da izaberemo jedan dan u sedmici il mjesecu koji ce nam biti ka za tako receno JAVNO okupljenje. Volio bih da se slozimo oko toga tj.Mjestu i o danu okupljanja ...

Naravno svi su dobro dosli! bez obzira na porjeklo i NACIONALNOST!!!

I sada se skupljamo skoro svako vece. Lokacija- Parkin Filozofskog fakulteta. Bilo bi ljepse da nas bude u vecem broju...Pozdrav
 
Član
sad je pocela SR sezona 2007 pa ce se ici skoro u svaki veci grad pa kad bude na redu tuzla naletis na pistu i ne mozes imati bolje okupljanje ili da se vi iz tuzle okupite ima vas svakako dosta za jedno veliko okupljanje
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
sad je pocela SR sezona 2007 pa ce se ici skoro u svaki veci grad pa kad bude na redu tuzla naletis na pistu i ne mozes imati bolje okupljanje ili da se vi iz tuzle okupite ima vas svakako dosta za jedno veliko okupljanje

Ma razumijem to.. Al moglo bi i ovako.. Na SR u TZ dolazim obavezno, bio sam u Sarajevu na AS . Konto sam ici i u Brcko al jos nisam siguran!
 
Legend
@TaZ MaNiA

Covjece od 98 godine okupljanja su na "Jupiteru" bio je onaj naziv CAR MANIACS
 
Član
Ma znam Daki... Mislim ja nisam naveo mjesto gdje da se okupimo.. Samo zadnje vrijeme je par glupana zafrkalo sve to , drustva su se nazalost pocela razdvajati.. Sto se mene tice neka ostane isti naziv al daj da se opet okupimo i da to ozivmo opet ... Ovako(trenutno) je uzas .. Neki su na Jupiteru neki na OMV-u kod Mercatora a neki kod fakulteta.... Svi za jednog-jedan za sve....
 
Član
Joj na jupiteru nisam bio ima dvije godine.... a na filozofski se sad ode ono nekako redovno...
Kad ima problema tamo sa zavucenim filozofskim sta bi nam sad radili na Jupiteru...
A prije se sjecam ostane se do dva tri sata kod Jupitera i niko ništa a danas daš dva gasa na filozofskom i odma patrola dodje
 
Član
pogresnu ti avliju zaokruzi na slikama,filozofski parking je jos malo gore,malo iza teniskih terena,ova zaokruzena je od gms,nemoj da ljudi koji ce doci na meet iz drugih gradova i drzava zalutaju :)
hhehe
a sto se tice okupljanja,svako stane gdje mu je cejf,neko nece tamo jer ima onaj,neko nece vamo jer ima ovaj,neko nece nikako nigdje jer dodje policija i tak to.
 
Član
Policija je problem na filozofskom, prosle godine nam je puno bolje bilo, do 1-2 se ostajalo redovno, a otkad je bilo onih sranja po gradu jal neko doda gas il okrene rucnu na filozofskom patrola je tu da da sut kartu....tuga
 
Član
a sta cu ja, dje god dodjem svi me ne znaju...lol :) ne znam nikog...ne mogu ja pric i rec, ej ja sam taj i taj...bezze :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top