Mišljenja o 1.6JTD-m motorima

Mišljenja o 1.6JTD-m motorima

Namjeravam da kupim Alfu MiTo sa 1.6 JTD m motorom sa 88kw 2009 godina. Interesuju me iskustva i misljenja u vezi ovog vozila.
 
Ide iz uvoza crna sa koznim profilisanim sjedalima, 6+r mjenjacem i dvd navigacijom.. sacekat cu jos par misljenja o motoru pa cu se onda u avanturu upustiti.
 
Super Moderator
Dobar motor, iznenadio bi se kako ide, moze se lijepo mapirat, trosi skroz malo. Ekologiju ugasit, pocupat, blagi remap i gas
 
Član
Ja stvarno nikako ne mogu da svarim da svi lete na polovne dizele, sta vidite u tome?
Ja sam stvarno mozda bolestan, ali nikako da se izlijecim i skontam postojanje dizel motora i zelju ljudi da ga voze.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
a dobro realno kod talijana nemas nekih bas motora da bi odabrao benzinca.. jedino oni 1.4T mozda, a oni stari ts i jts u alfama nisu bas nesto.. ja pomalo gledam 156ice FL i izbor bi mi bio 1.9 ili 2.4 jtd tj. u toj generaciji mjet iako vise volim benzince
Ima fiat nekih benzinskih motorica al to je sve za gradske autice
 
Član
Ja stvarno nikako ne mogu da svarim da svi lete na polovne dizele, sta vidite u tome?
Ja sam stvarno mozda bolestan, ali nikako da se izlijecim i skontam postojanje dizel motora i zelju ljudi da ga voze.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Isto sto i ti u benzincu druze.
Ne mora znaciti da bas svakom dizelu odu dizne i turbina...Ja sam bas ima vise problema sa benzincima nego sa dizelima.
 
Ja stvarno nikako ne mogu da svarim da svi lete na polovne dizele, sta vidite u tome?
Ja sam stvarno mozda bolestan, ali nikako da se izlijecim i skontam postojanje dizel motora i zelju ljudi da ga voze.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
S obzirom da alfa mito nudi jos uz ovaj motor samo 1.4 mpi vjeruj da mi se ovaj dizel cini kao bolji izbor.. Uvij3k sam za benzin plin ali kad u ovoj sasiji nema boljeg motora..
a dobro realno kod talijana nemas nekih bas motora da bi odabrao benzinca.. jedino oni 1.4T mozda, a oni stari ts i jts u alfama nisu bas nesto.. ja pomalo gledam 156ice FL i izbor bi mi bio 1.9 ili 2.4 jtd tj. u toj generaciji mjet iako vise volim benzince
Ima fiat nekih benzinskih motorica al to je sve za gradske autice
To je to..
 
Super Moderator
Ima u miti 1.4 turbo samo zavisi kolko para imas. I svakako da je to bolji izbor od dizela, al posto zivimo u bosni, dobro je da ista imamo
 
Ima u miti 1.4 turbo samo zavisi kolko para imas. I svakako da je to bolji izbor od dizela, al posto zivimo u bosni, dobro je da ista imamo
Do 5500e imam da izdvojim za kupovinu auta u Njemackoj. Nasao sam ovu jednu 1.6 sa kako mi kazemo full opremom. Profilisana kozna sjedala navigacija itd itd.. pa cemo vidit sta i kako. Pored ovog auta bi gledao i bravo 2007-2009.
 
Član
Koliko kostaju dadzbine na bravo..2008 1.9jtd...jesi li se raspitivao?

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Nisam se raspitivao Bgm.. ako se odlucim uvoziti znat ces iz prve ruke jer kod nas ima nekoliko komada za ispod 10 hiljada a 2007 su godiste..
 
Top