MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: gewinde problem: RED project...CIVIC EG

sta predlazes, da ostavim ove amortizere a napravim podloske koje ce uci u solju od amortizera, ,da bi gewinde otisle gore?


[/quote]

ovako napamet nista nebi mogo pametno da predolozim dok ne vidim situaciju mada mislim da to nista nije strasno tu su male prepravke



i da dodam sto se tice Gewindi one ti pasu na sve modele Civica od 88-2000 godine znaci sada da mozes sebi da nadjes negdje Koni Yelow Sport bio bi rahat dokle god je auto kod tebe jer daju dozivotnu Garanciju na Amortizere jes da i platis al zato i imas ;);)
 
Član
slike.. RED project...CIVIC EG

evo obecanih slika... stvarno nisam mogao prije, imao sam posla ovih dana...
znaci gewinde su namontirane naprijed i otisao je u visinu sa 9 na 19cm.. a tek sam veceras uhvatio vremena i postavio i nazad... ali to nisam slikao...
evo kako je izgledalo sve do veceras...:lol:
usput.. stavljene ratkape, ali nisam imao vremena znakove odradit u crveno..:icon_sad:



 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

hvala, hvala... zaboravio sam napisat da su ove zime za razliku od prosle i nazad zimulje... naprijed 155/80 R13 a nazad 145/80 R13:lol:
 
Član
nove slike: RED project...CIVIC EG

Napokon da uhvatim malo vremena...
Znaci sa gewindama je sve gotovo, sve namontirano, zamijenuti zadnji amortizeri (jer oni nisu stimali)
i onda slijedilo testiranje.. tj put u Budimpestu.. evo malo slika...



na istom parkingu isti model Honde..




i konacno jednna ljepsa slika kompletnog zimskog setup-a

 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

edo_benz je napisao(la):
mogu mislit kako je sad udoban s tim gumama i tako visok,ladja :)
heheeh pa i nije nesto udoban jer su stavljene jos krace opruge i jos tvrđe od onih starih koje sam ja rezao... a visok jest, bolje da je visok, teze ce zapet.. :icon_smile:
 
Član
nove slike... RED project...CIVIC EG

Evo jos slika od prije par dana..


Tek opran...sjaji se kao nov..:icon_smile:




i evo opet slika sa mlađom sestrom..





 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Koliko ti je uzela goriva do Budimpeste i nazad, dal si ponekad "povuko" malo jace ili samo laganica ? :icon_smile:
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

zovite_sivac je napisao(la):
Koliko ti je uzela goriva do Budimpeste i nazad, dal si ponekad "povuko" malo jace ili samo laganica ? :icon_smile:

pa bilo je svasta.. vise je laganija oko 100-120km/h a oko 6.. do 6.5l/100km
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

mario05 je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Koliko ti je uzela goriva do Budimpeste i nazad, dal si ponekad "povuko" malo jace ili samo laganica ? :icon_smile:

pa bilo je svasta.. vise je laganija oko 100-120km/h a oko 6.. do 6.5l/100km

taj motor hoce uzeti i do 12 litara ako ga deres kako treba iskreno sa tim motorom 1,3 sam vozio 200km/h imao sam osjecaj da jos moze al nije vise bilo pravca
 
Top