Mercedes w123 Coupe DJ

Mercedes w123 Coupe DJ

Pozz ovo je moj mercedes W123 coupe 1982 godina,motor je 2300 Benz+plin ima 136ks petostepeni mjenjac,el podizace stakala,centranu bravu,alarm siber.vozilo je kod mene druga godinu i tri mjeseca.Merceds je u solidnom stanju,tako da polako kolkos e para ima vracam ga u fabricko stanje,znaci da bude 100% ispravan pa tek onda spustanje,felge 10 jota,xenoni,niklovani pragovi,razdvajanje izduva sa dvije strane po dva,koza,klima,grijanje sjedista,i mjenjanje boje u crnu i tako kako treba da se radi.Na kraju zavrsno ide automatik mjenjac i 2800 benz od 197ks :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Ovaj drugi mercedes W123 sa cetvera vrata je moj prosli automobil,al sam ga ipak rad neke nostalgije ubacio :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
























 
Druze mercedes je extra najbolje je da uradis ovako nesto:
imgres
 
Nenzam oko kompa al za Mercedes ne brinem

de mi pojasni kako da pogledam slike ove sto si postavio.

Nenzam oko kompa al za Mercedes ne brinem :lol::lol::lol::lol::lol:
 
ljuboje je napisao(la):
coupe je bas ono...auto za pozeliti,,,limuzina,nije losa,ali coupe... :icon_smile:

to mi je san od 1996 godine neki djedica se pojavio sa njim,a ja nako slinav ko mali sam uvjek volio Mercedesa.Kada sam kupovao limuzinu nije bilo moguce naci w123 coupe,i tek nakon 7 godina evo ga stigao je kod zadnjeg vlasnika.Sledece auto koje planiram uzet pored ovog kupea koi ce ici u garazu na spavanje je Mercedes w126 Coupe 3600 benz naravno ful oprema.KOZA KLIMA DVA RUBINA ;););) al tesko je sa starim kupeima,nema ih a i nema ni djelova mislim na ukrasne djelove.Tako da sutra idem u Sarajevo radi par laisni i neki sitnica
 
Član
280?!
Koji agregat od 2800ccm misliš
M110 R6 12V (S280, 280E, 280SEL) M104 R6 24V (E280, C280) ili M112 V6 18V (C280, E280 4MATIC)
U njega možeš samo M110 sa 4stepenim aut.menjačem koji ima 186KS kao u originalnom 280CEu
Imam ti kožna sedišta iz SECa :icon_biggrin:


p.s.(360 SEC ne postoji, neko te loše informisao)
 
Pozdrav za BG,slab sam oko benzinaca mada se bavim mehanikom malo i ostalim.Ma nema da brines sve i jedan moze u w123 cak i 5600 iz w126 vec vidjeo i probao.Nisi me shvatio moj sledeci automobil uz ovaj je w126 jos nisam dosao do njega.Ali polako,mada je tesko naci vozilo da je ok jer svi trpaju dizele u njih,jedva sam i ovoga nasao da je benz.
 
Član
w123coupe je napisao(la):
Pozdrav za BG,slab sam oko benzinaca mada se bavim mehanikom malo i ostalim.Ma nema da brines sve i jedan moze u w123 cak i 5600 iz w126 vec vidjeo i probao.Nisi me shvatio moj sledeci automobil uz ovaj je w126 jos nisam dosao do njega.Ali polako,mada je tesko naci vozilo da je ok jer svi trpaju dizele u njih,jedva sam i ovoga nasao da je benz.

Dođi da ti ga tata nađe!!!
Za W126 i W123 sam doktor
A za ROĐAKA delovi kod NESKA 061 145 077 Sarajevo, Dogledi ;)
 
hvala za br,teskoza djelove pa mi puno znaci.A za w123 nije ni meni problem dosta znam oko njega,malo se sad ucim oko benzinca al nije frka.U sustini sve je to isto.Nema puno elektronike pa se moze.Ustvari i nema je :icon_smile:
 
Član
w123coupe je napisao(la):
hvala za br,teskoza djelove pa mi puno znaci.A za w123 nije ni meni problem dosta znam oko njega,malo se sad ucim oko benzinca al nije frka.U sustini sve je to isto.Nema puno elektronike pa se moze.Ustvari i nema je :icon_smile:

M102 koji ti imaš, od elektronike ima samo davno izgubljeni CD sa elektronskom muzikom ispod suvozačevog sedišta:lol::lol::lol:

Imam ti M117 V8 5000ccm 252KS (1991 207.000km)menjač i mostove sa diferencijalom i kontra klještima ako već hoćeš formulu:D
 
Nista od toga mi ne pase,jer je to nemoguce registrovat kod nas.Registracija 800 eura.Potrosnja katastrofa,a meni treba mercedes da ide a ne da leti.Prvo nemam ga gdje ni ovako vozit a kamo li sa tim motorom.Putevi su nam katastrofa,imamo porez na luksuz preko 2000 kubika.Deru nas za registraciju i ostavljaju bunareve po putu.Al eto niko se ne buni svi smo sretni.Malo bubrezi bole od drndanja al sve je ok.
 
Član
renault_fan je napisao(la):
meččka super,samo pitanje otkud registracija 800 eura...kada je kod nas najskuplja oko nekih 900KM. ;)

Verovatno je mislio na cenu registracije u Srbiji
Registracija za W220 S500 u Srbiji košta 900EURa, a u BiH oko 800KM
 
Primjer Mercedes 300 turbo dizel 1150 km,u bih nema poreza na luksuz a u RS ima.Moj Mercedes w123 coupe 2300 100 kilovata Registracija je 595 km sledeci mjesec valja iskezit.
 
Top