Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Mercedes GLE COUPE 63 AMG - vrhunski sportski automobil

Šalim se, naravno, samo sam htio pokazati kakvo je ovo smeće u stvranosti. :D
Vjerojatno je većina vidjela ovo ali neka ga i na forumu.
I nije teško pogoditi da vozi neki naš balkanac jer je u pitanju bilo svadbeno kurčenje :D
 
Član
To je kad marketinški odjeli prodaju muda pod bubrege tj. ovo (ne znam kako da nazovem ) pod supersportski kupe , ali fizika to ne jebe ni pod razno :)
 
Porschefan zasto je to smece? Bas si nam stvarnost pokazao!
Kao ja i ti se nikad nismo pravili manglupi u voznji? jeli?
Znaci samo nasi ljudi se kurce po svadbama?
Pogledaj malo YT Turke u Hamburgu, Kasastance i Armence u Russi pa ces vidjeti sta je Svadbansko kurcenje.
 
Porschefan zasto je to smece? Bas si nam stvarnost pokazao!
Kao ja i ti se nikad nismo pravili manglupi u voznji? jeli?
Znaci samo nasi ljudi se kurce po svadbama?
Pogledaj malo YT Turke u Hamburgu, Kasastance i Armence u Russi pa ces vidjeti sta je Svadbansko kurcenje.
Uopće nije bitno je li svadba ili ne, bitno je da je GLE Coupe "supersportsko" smeće. Auto koje pri 40-50 km/h završi na krovu treba zabranit zakonom, to je bit a ne svadba.

Renault 4 ispada karting prema ovome.
 
ubiti je svejedno, to je tvoje misljenje.
ali kad mit neko kaze da je nesto smece, digne mi se zivac.
ni fiat punto prve generacije za mene nije smece!
kako mozes ti sa BMW-om tricom govorit da je Mercedes GLE smece?
ima neki redosljed.
kako djordjep kaze fizika, masa ubrzanja, centrifugalna sila, i konj za volanm svako auto moze na krov stavit.
ali zato nisu ta auta smece.
 
ubiti je svejedno, to je tvoje misljenje.
ali kad mit neko kaze da je nesto smece, digne mi se zivac.
ni fiat punto prve generacije za mene nije smece!
kako mozes ti sa BMW-om tricom govorit da je Mercedes GLE smece?
ima neki redosljed.
kako djordjep kaze fizika, masa ubrzanja, centrifugalna sila, i konj za volanm svako auto moze na krov stavit.
ali zato nisu ta auta smece.

Naravno da je smeće i imam pravo reći da je smeće. Vidi se iz priloženog videa da je SMEĆE.
To nema baš nikakve veze što ja vozim BMW 3icu koja usput leži 300 puta bolje na cesti nego ovo smeće GLE.
Ne brini, Touareg je mnogo stabilniji :D
A likovi kao ti su mi posebno jaki kad stanu o obranu nekog auta kao da im je član obitelji.
 
Slažem se, ali biti ljubomoran na balkanske ili arapske seljačine u govnima od ML-ova ili GLEova što ih prevrću na krov na kružnom toku pri 40 km/h je ipak posebno velika stvar. Ja sam istinski ljubomoran i želim jednog dana to doživjeti i to sa svojim vlastitim GLEom kupeom ;)
 
Član
Naravno da je smeće i imam pravo reći da je smeće. Vidi se iz priloženog videa da je SMEĆE.

A likovi kao ti su mi posebno jaki kad stanu o obranu nekog auta kao da im je član obitelji.

A likovi kao ti su mi posebno jaki kad stanu srati o nekom autu kao da im je smrtni neprijatelj...

Ne znam sto si se upalio k'o kutnjak kad je ovo do vozaca koji je ugasio ESP i izigravao debila sa autom koje ocigledno nije namijenjeno za ovakve stvari zbog konstitucije samog auta kao i zbog fizike.
Kazes da je vjerovatno balkanac... Dodaj onda tome cinjenicu da je auto rentano, sto naravno dopusta balkancu da divlja, logicno!? o_O ..i onda uzmi u obzir da se kloc vjerovatno olesio jer je svadba i eto ti savrsene kombinacije za belaj.

Btw primio bih jednog GLE-a na poklon, ako je koga strah prevrtanja :D
 
Porschefan, da imas pare za taku mecku nebi tako pricao! Vec bi je vozio! Izgreda da ces ostat fan.
A sto se tice glupiranja bicu ti iskren, nema motorijade da nisam zapalio gumu.
Pa ako sam u tvojim ocima seljak, nekasam!
Zivim u svicarskoj, cizme ne izuvam ni u krevet, ali guma ce da gori na svakoj motorijadi!


Gesendet von iPhone
 
Ni jedna moja riječ nije upućena tebi i tome što ti imaš i gdje živiš. Ja sasvim dobro živim ovdje u BIH, zarađivam solidno i ne moram čekati nedjelju da se ispušem niti moram pitati nekoga za godišnji. Dakle živim i radim potpuno slobodno a to nema cijenu.
I ne patim za nikakvim autima da bi trebao živit u svijetu snova zbog njih. Samo volim aute u koje se definitvno ne ubraja GLE coupe i slični.

Ako si pametan trebao bi zaključiti da je tema ove teme nestabilnost određenog auta pri smiješno maloj brzini.
 
Poslednja izmena:
Porschefan, da imas pare za taku mecku nebi tako pricao! Vec bi je vozio! Izgreda da ces ostat fan.
A sto se tice glupiranja bicu ti iskren, nema motorijade da nisam zapalio gumu.
Pa ako sam u tvojim ocima seljak, nekasam!
Zivim u svicarskoj, cizme ne izuvam ni u krevet, ali guma ce da gori na svakoj motorijadi!


Gesendet von iPhone
S cime si gumu zapalio? Upaljacem?
 
Član
Totalno glupo i zacuđujuce kako ga je uspio prevrnuti na ovako maloj brzini, pa sve i da je iskljucen esp ne lezi mi to nikako. Ipak je to auto od 2 tone i nesto, svi moguci elektronski sustavi na njemu i ovako olako se prevrne...
 
Totalno glupo i zacuđujuce kako ga je uspio prevrnuti na ovako maloj brzini, pa sve i da je iskljucen esp ne lezi mi to nikako. Ipak je to auto od 2 tone i nesto, svi moguci elektronski sustavi na njemu i ovako olako se prevrne...

Ne znam je li bio na testu "sjevernog jelena" jer su tu pali mnogi visoki automobili. Ali ovo u videu je ipak nevjerojatno.
 
Top