Mercedes CLS, da ili ne?

Mercedes CLS, da ili ne?

Ja sam iz diaspore i jeste tako, samo nek se prica, ovaj kupio BMW ovaj Mercedesa ovaj Audija. Vecina radi na koljenima ili ljestvama, jedu se pastete i mesni narezci, ciste se kupatila, ali dolazi se u E ili S klasi na posao. To stoji 100%!
Ali sad je nova generacija dosla, raja kupuje porscheje, ferarrije i maseratije cak trojica voze Bentley Bentayga.
Neko ima a neko nema. Svako mora znati sta mu je bitnije u zivotu.
A tebi ZlAyErs predporucujem, kupi ga ako ti je zelja i ako mozes. Ti ces ga zaradit, ti ces ga platit. Ti ces ga vozit.
 
Poslednja izmena:
Član
decko je vjerovatno otisao kao medicinar u njemacku i dosao do neke solidne love, normalno je da ce tad svaki normalan bosnju uzeti mecku, da se vidi brate ko ima ko nema :D
sta pitati ili reci o cls-u, vrhunski auto koji rjetko ko moze priusitit, i vrlo malo ih ima kod nas tako da te price ko ih vozi su smjesne, i uglavnom to kazu ovi sto bi da mogu to sebi priustiti a ne mogu :D
protegni se te 3-4 plate pa onda sendvič , pašteta i bog da te vidi, a i komsije
ima se moze se :D
Mene ne zanima sta ce ko reci, kupujem auto radi sebe a ne radi komsija :)
A to da cu jesti samo pastetu i ostalo necu da komentarisem, s obzirom da zivim s curom i radimo oboje, nije problem ;) , a sta fali pasteti, jedem je i u bosni pa sam opet ziv i zdrav.. zivio :)
 
Član
Ljudi sta fali argeti? Svi smo odrasli iz nju.
Nema mi nista draze ujutro uzeti vruc hljeb i bijelu kafu.
A jos se i audi vozi :) :) :) :) :)

Prosjecni balkanac ne zna jesti kaviar :)

I jos jedna stvar, imam kolegu, svedo, poslije 5og u mjesecu nema dinara na kartici.


Druze ako ti se auto svidja kupuj odma!



Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Ljudi sta fali argeti? Svi smo odrasli iz nju.
Nema mi nista draze ujutro uzeti vruc hljeb i bijelu kafu.
A jos se i audi vozi :) :) :) :) :)
Prosjecni balkanac ne zna jesti kaviar :)
I jos jedna stvar, imam kolegu, svedo, poslije 5og u mjesecu nema dinara na kartici.
Druze ako ti se auto svidja kupuj odma!
Skickat från min iPhone med Tapatalk

Jebote znas posto je Argeta u Svicarskoj. Ja nemam ni za Argetu!
 
Član
Sve u svemu,kao benzinac je brutalan,odrzavanje,kao kod svakog luksuznog vozila,pre skupo I kad je nov,a kad je polovan jos skuplje,ako ti se svidha bujrum,za te pare uzmi e klasu I imas uvjek mogucnost prodaje,jer bolje drze cjenu
Pa CLS i jeste E klasa ispod lima , tako da je održavanje praktično egal nekoj bolje opremljenoj E klasi sa identičnom motorizacijom.
Što je mana E klasi to je i CLS-u.
Jedina osjetna razlika može nastati u slučaju limarijske štete , tu je CLS dosta skuplji , ali to ne spada u redovno održavanje.
 
Top