Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Mercedes CLS, da ili ne?

ZELA GTI

Član
Učlanjen(a)
29.01.2010
Poruka
4.682
Reaction score
395
Poena
83
Starost
35
Auto
Corolla od dvista konja
Ako imaš plaću od jedno 3-4 tisuće možeš vozati i ODRŽAVATI ovakvo auto. Naravno pod uvijetom da nemaš obitelj, kredite i druge interese u životu. Inače će ovo auto za godinu postati grob kao i 95% ovakvih kod nas.

MaHa Styling

Član
Učlanjen(a)
01.03.2013
Poruka
1.782
Reaction score
638
Poena
113
Starost
26
Auto
BMW E36 Coupé, Mitsubishi Evolution VII
Ako imaš plaću od jedno 3-4 tisuće možeš vozati i ODRŽAVATI ovakvo auto. Naravno pod uvijetom da nemaš obitelj, kredite i druge interese u životu. Inače će ovo auto za godinu postati grob kao i 95% ovakvih kod nas.
Prednji diskovi i plocice cijenom pariraju setu kvacila za peticu sa plutajucim hahahah

ZlAyErS

Član
Učlanjen(a)
03.08.2017
Poruka
58
Reaction score
13
Poena
8
Starost
24
Auto
Golf 4 1.6 FSi
Onda gledaj kakvog pezoa 308hdi golf 6 tdi i auta slicne klase. Znaci ti bi da vozas mercedesa visoke klase da malo trosi da su djelovi i odrzavanje jeftini to samo fino zvuci :)
Ja koliko znam nigdje nisam spomenuo da hocu da su djelovi jeftini, samo sam rekao da ne bi benzinca iz razloga sto je potrosnja veca i to je bacanje para u gorivo.

Zuro

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
517
Reaction score
291
Poena
63
Auto
Touareg
Ja koliko znam nigdje nisam spomenuo da hocu da su djelovi jeftini, samo sam rekao da ne bi benzinca iz razloga sto je potrosnja veca i to je bacanje para u gorivo.
220px-LPG_logo_China.svg.png

r32user

Član
Učlanjen(a)
17.01.2012
Poruka
829
Reaction score
301
Poena
63
Auto
Grosse kvalitet das ist kvalitet
nemoj samo da bude tema zvekno air ride, kako da skrpim jeftino :p
ko jedva kraj sa krajem sklapa sa odrzavanjem golfa i govori kako su dijelovi skupi mercedesa neka zaobidje u samom startu.
Toliko od mene

Porschefan

Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
6.060
Reaction score
1.681
Poena
113
Starost
38
Auto
BMW 320i 2.2
Tebi se možda samo sviđa taj Mercedes i samo maštaš o njemu pa baciš " bombu" na forum.
A ako si ipak ozbiljan kupac onda trebaš znat da su Mercedesi odavno prestali biti kao 123ice i 124ke, tj auti koji traju vječno.

Meni osobno izgleda da bacaš "bombe" jer obično svakoga tko pita za informacije o luksuznom automobilu visoke klase izdaje pitanje "koliko troši?" :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8