Mercedes CLK 240

Mercedes CLK 240

Član
Odličan mercedes,sve pohvale,samo ga spusti bit ce duplo ljepši i felge ce vise doci do izražaja...;)
 
Član
vidis da se kidam od "nerviranja" :D

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201207/13622/kada-dobijes-vise-od-3-lajka-ili-komentara.gif
 
Član
Malo se otišlo do mora , i usput je pala jedna slika :icon_biggrin:

34eojnd.jpg


Da jos napomenem i da je orađena komplet LED unutrašnjost vozila, a i naručen je AMG amblem za haubu ;)
 
Član
Znak je postavljen vec odavno, ali ne bez problema. Naime prodavac mi je garantovao da je ovo originalni znak i za CLK, što naravno nije, nego za E klasu, tako da sam morao ići do tokara da skine nekih 5mm s unutrašnje strane da bi se to moglo upasovati.
nna7t5.jpg

Po krugu se vidi koliko je manji od originalnog koji se meni nikako nije sviđao, odudarao mi je od auta totalno

Ovako to izgleda iz daleka :)
Prva lasjna na maski od tablice je prelijepljena crnom folijom, tako mi se više sviđa. Čak razmnišljam da je komplet uradim u crno. Vidim sam na jednom CLK, super izgleda
14qxkm.jpg
 
Legend
Mercedes preljep, svidja mi se nacin razmisljanja vezano za ovaj amblem, i svidja mi se fazon sa crnom prvom lajsnom, ljepo se uklapaju ove tri, ali ono sto mi se nebi svidjelo (kao da to uopste ima veze neke) je ako sve to u crno odradis, mislim da ces ga zatvorit i da ce izgledat cunerski, a mercedes i crna boja i chrom lajsne = Elegancija i kultura.

Da ga neureknem, ali preljep auto ;)
 
Član
super je cucnuo znak :cool:

samo da mi je znati ko te je navratio da tu lajsnu presvuces folijom, garant neki papak :lol:
 
Član
Daki hvala. I ja mislim ostaviti ovo auto kulturno. Jednostavno nije za neki extreme tuning.
@Puki
Ne moraju bas svi znati da je tvoja ideja jbg :lol:

Bio je jos jedan mali update. Naime. kad sam pazario felge, bio sam u hitnoj potrazi za gumama da se to malo isproba prije zime. Tako su i dosle Bridgstone gume, ali se ispostavilo da je veličina 245/40/18 dobra za zadnje točkove, ali totalni fail za prednje. Jednostavno su bile preglomazne i preširoke, i malo su mi kačile amortizer kada se smota puni. Zato su nabavljene Continental Sport u broju 225/40/18, koje puno bolje izgledaju, dosta su manje i lakse, a i falc flege više dolazi do izražaja ;)
5da0ar.jpg





vimv5f.jpg


3022kjq.jpg


am5hep.jpg


2rx75ar.jpg


:123:

Ako nekoga interesuje, dvije Bridgstonke su na prodaju, ponude u pp
 
Top