Mercedes CLK 240

Mercedes CLK 240

Član
Budući da mi je stara tema obrisana u forumskom tumbanju, otvaram novu:)
Znači kupljen je pukim slučajem ovaj Mercedes


Uploaded with ImageShack.us

CLK 240
- 2003 G.
- Motor je 2.6 V6 170 KS :icon_smile:
- presao samo 86 000 KM
- Avantgarde paket opreme

Auto je kupljeno i odrzavano u Tuzli, poznajem oba prethodna vlasnika i zato sam ga i uzeo. Nevjerovatno je očuvan ;)

Biće više slika uskoro, nisam stigao jos uslikati sve kako treba.



Uploaded with ImageShack.us

:123:

Planova nema puno. Auto je nice&clean i tako ce i ostati. Njemu jedino i stoji AMG body kit, ali od tog zadovoljstva nema ništa :D

- Kupljeni su Xenoni 6000k
- Sljedeće sedmice ide Llumar ( 30-40% )i carbon folija u unutrasnjosti ( Hvala Pike ) ;)
- Umjesto fabričkog kasetofona :icon_mad: ići će neki 2 din player, al to kad se malo oporavim finansijski, posto mi za mjesec ide registracija.
- Mozda sljedeće godine neke 18-ke crne ako izlete, ali i sa ovim 17-ma sam prezadovoljan a i nove gume su na njima;)

Ovako bi trebao izgledati zatamnjen



Uploaded with ImageShack.us

Mada ce to kod mene biti dosta svjetlije.

A karbon bi ovako nekako trebao izgledati



Uploaded with ImageShack.us

:cool:
 
Super Moderator
fino auto druze samo nam slike daj sto prije :cool:
cudi me da nema xenon fabricki, na prvi pogled sam mislio da je avantgarde ali izgleda da nije
daj nam i slike unutrasnjosti ovaj mora biti lijep ;)
sa srecom drug i da se navozas :cool:
 
Član
Extra Merc prva liga,svaka cast na kupovini....i neka je sa srecom,dobro ga cuvaj.........:icon_smile:
 
Član
allroad je napisao(la):
fino auto druze samo nam slike daj sto prije :cool:
cudi me da nema xenon fabricki, na prvi pogled sam mislio da je avantgarde ali izgleda da nije
daj nam i slike unutrasnjosti ovaj mora biti lijep ;)
sa srecom drug i da se navozas :cool:

Avantgarde je paket opreme, ali nema fabricke xenone. Hajd to nego nema ni leću :icon_mad:
Aj jbg, ima zato tonu dugih stvari :icon_smile:
 
Član
Ma prelijep Mercedes...meni opcenito jedan od najdrazih modela,a ovaj je u extra stanju...mnogo da se navozas... :cool:
 
Član
Hvala momci:icon_smile:
Ja sam stvarno prezadovoljan. Kad sam ga tek uzeo nije me se bas dojmio jer sam 6 mjeseci ganjao nesto drugo..Al kad sam ga malo vise provozao, i kad sam vidio kako ide i kakav zvuk ima 6-ak, definitvno me "kupio":cool:
 
Top