Mercedes CLK 240

Mercedes CLK 240

Član
slazem se sa petrom , o tome i ja pricam i slazem se sa njegovim prijedlozima ;)
znam da su ove oz za mercedesa, ali ne lezi mi to najbolje, ili sto je komplet polirano, ili sto je auto dignuti ili mala felge previse uvucena...
;)
 
Član
ST Petar je napisao(la):
IMG_5561-1.jpg


Iskreno meni ovo nije uopče leglo kako treba :icon_rolleyes:
ja kad sam polira rubove na svojim AMG felgama dosta je bolje ispalo nego na tvojim al nadam se da je to do kvalitete foto aparata a ne do kvalitete poliranja
šta se tiče guma 245/40/18 to je dimenzija za dosta širu felgu
dosta bi lipše figuralo da si stavija naprid 215/40 a zada 225/40
ovo auto prima bez problema 9/10X19 onda bi bija F1 ;)
a uz sve to treba ga dosta spustit šta sam ti već govorija i izbacivaće zada obavezno...

evo to je to o čemu ja govorim, uz to AMG ili Brabus optic



ovo je brutala - priča za sebe AMG Style IV 8.5/9.5X19 :cool:


Stoji to što si rekao Petre, ali trebaš imati u vidu da je ovo sve mene povoljno izašlo, znači felge, poliranje i gume, nesto preko 500 ojra tako da nisam mogao biti previše izbirljiv ;)
Spuštanje ne dolazi u obzir, zbog naših cesta sa rupama a i ja sam čovjek u godinama, tako da mi je bitnija udobnost nego look ;)
Poliranje je odrađeno vrhunski, puno to bolje izgleda uživo i na suncu. Biće još slika kada bude ljepše vrijeme pa ćeš vidjeti.
 
BHT Ovisnik
MAE najbolje felge za merca po meni,leze na bilo kojem,prelijep je,posao za 5:cool:
i ove bbs su predobre za bilo koje vozilo,al ovaj je jos spusten pa dolazi do izrazaja, bio bi mnogo ljepsi da je spusten,svakako,ali sta je tu je:cool:
 
Član
Ovo bi ja na tvog w209 i ništa drugo + spustit ga 2 prsta ispod zemlje :icon_smile:

AMG Style IV 19" za 800€ sa gumama (išlo bi to i za manje para) i još bi čovik minja za 18" ;)
evo ti link http://www.pik.ba/artikal/3938674/alu-felge/


to bi izgledalo ovako :cool: ja nebi moga odolit!!

 
Član
Drug auto ti je odlično sve pohvale (MERCEDES i ostala auta) ali po mom skromnom mišljenju ove felge na ovakvom vozilu nikako ne idu- da ne koristim neke teže riječi:icon_cry: (naježio sam se dok ovo pišem)
Felge na vozilu čine 70% izgled istog, a ti si otišao u minus.
Evo od mene jedan prijedlog http://www.pik.ba/artikal/3111418/felge-19-ke/ (nisu moje), vape za tvojim vozilom, otišao bi u minus na svim kreditnim karticama samo da dođem do njih:icon_smile:
U kolliko nisi u mogućnosti doći do ovih felgi moj prijedlog da srce ovih tvojih obojiš-isključivo u boju auta a falc ostaviš poliran.
Mercedes nije auto za nekog pretjeranog tuninga tipa šljašti i svijetli, ipak je to auto sa dugogodišnjim renomeom.
Nemoj da mi nešto zamjeriš samo sam želio biti iskren, sve najbolje sa autom da te dugo služi, živio
p.s. vidim na slikama da su ti zadnje malo upale u blatobran. Originalne Mercedes felge dolaze u rasparu ( prednje uže, zadnje šire) zbog načina konstrukcije trapova. Potrudi se da nazad staviš odgovarajuće distancere;)
 
Član
kandalf je napisao(la):
Drug auto ti je odlično sve pohvale (MERCEDES i ostala auta) ali po mom skromnom mišljenju ove felge na ovakvom vozilu nikako ne idu- da ne koristim neke teže riječi:icon_cry: (naježio sam se dok ovo pišem)
Felge na vozilu čine 70% izgled istog, a ti si otišao u minus.
Evo od mene jedan prijedlog http://www.pik.ba/artikal/3111418/felge-19-ke/ (nisu moje), vape za tvojim vozilom, otišao bi u minus na svim kreditnim karticama samo da dođem do njih:icon_smile:
U kolliko nisi u mogućnosti doći do ovih felgi moj prijedlog da srce ovih tvojih obojiš-isključivo u boju auta a falc ostaviš poliran.
Mercedes nije auto za nekog pretjeranog tuninga tipa šljašti i svijetli, ipak je to auto sa dugogodišnjim renomeom.
Nemoj da mi nešto zamjeriš samo sam želio biti iskren, sve najbolje sa autom da te dugo služi, živio
p.s. vidim na slikama da su ti zadnje malo upale u blatobran. Originalne Mercedes felge dolaze u rasparu ( prednje uže, zadnje šire) zbog načina konstrukcije trapova. Potrudi se da nazad staviš odgovarajuće distancere;)

Cijenim svaku kritiku, bila ona pozitivna ili negativna ;)
Međutim, ja od kako sam kupio auto, želja mi je da imam Keskin kt5 felge, ali su one žara skupe, čak i polovne. Ove su mi izletile za smijesne novce, i meni su savršene, naročito sad kad su polirane :)
19-ke, ne bi, prije svega zbog nasih puteva, jer ne bi da krpim felge svako malo i kupujem prednje ili zadnje gume.
Ove felge koje si postavio su super, ali nisam prisatlica crno na crno, naročito što imam zatamnjena stakla. Nije mafijaško auto jbg:
Dostance nazad ce ici 20 mm, ali kada se malo finansijski oporavim , jer auto koliko god da mi je drago, nije na prvom mjestu ;)
 
Član
Sva sriča šta nisi naša Keskin kt5 felge,
felga neloša al nemože se nikako mirit sa MAE !!
reci mi očeš li tokarit distance ili ti je u planu kupit već gotove??
i još nešto kad ti budu dosadile MAE javi se meni prvom :icon_smile:
 
Član
Nisam znao da je Keskin tako lose kvalitete?
Distance ce biti ali na proljece, uzet cu ono sto mi bude dostupnije tj. jeftinije ;)
MAE , ne vjerujem da ce ubrzo dosaditi :icon_smile:

I još :cool:

3481tmw.jpg




2e0jss0.jpg

 
Član
MAE odlične, još saamo da su 1col veće. :D...... A i ovako je za 10. Još kad legnu distanceri nazad, onda ćemo bacit komentar....
 
Top