Mercedes c220CDI ventilator hladnjaka se ne gasi!

Mercedes c220CDI ventilator hladnjaka se ne gasi!

Problem ti je u ventilatoru, tj elektronika od njega, imao vise slucajeva, rijesio zamjenom ventilatora, ide zajedno motor i elektronika
Sreća pa se dogovori sa čovjekom da mogu vratit ventilator.(Čitav dan rasklapamo i postavljamo,ne može se provjerit ovako jer je kratak kabal a ne može se prespojit.)I tako mi postavimo ventilator,kontakt upalim i ovaj ventilator počne pičit'.znači nije do toga...DALJEE?!
 
Poslednja izmena:
Član
Cuj umal si me navuko?
Sad vec ozbiljno razmisljam da prestajem sa pomaganjem ljudima na forumu. Ja znam kako sam rijesio problem na nekoliko njih, uzmi ventilator i probaj, mozda je kod njega nesto drugo, mozd je i taj drugi ne ispravan... Ali eto, ispade da ja nemam pametnijeg posla pa pisem sta mi padne na pamet... Hvala.
 
Sad vec ozbiljno razmisljam da prestajem sa pomaganjem ljudima na forumu. Ja znam kako sam rijesio problem na nekoliko njih, uzmi ventilator i probaj, mozda je kod njega nesto drugo, mozd je i taj drugi ne ispravan... Ali eto, ispade da ja nemam pametnijeg posla pa pisem sta mi padne na pamet... Hvala.
"Problem ti je u ventilatoru, tj elektronika od njega, imao vise slucajeva, rijesio zamjenom ventilatora, ide zajedno motor i elektronika" (Mislio sam da si baš taj problem sredio tako) Nisam mislio loše ništa,naradili smo se danas bez napretka pa sam živčan,prepraviću komentar i izvini jbg.Danas subota niko ne radi,zvao čovjeka da izađe sa mnom na otpad da skinemo sa CLK klase 209-ke jer su isti broj i dogovorio se sa njim da vratim ako problem ostane,dvoumio se al kaže ili kupi ili vrati do Ponedjeljka i na tome ostade,probali smo ga i nije do njega,pa ću da ga vratim.Znači ima napon i radi ali ne gasi se ni na kontaktu ni kada se upali auto.Ako ti još nešto pane na pamet reci.Hvala
 
Poslednja izmena:
Ma nek ide majstoru.
Možeš li mi reći ima li ovdje u blizini neko ko ima MB Star i da radi elektroniku?Potrudio bi se da ga odvezem nekako.Bar da je malo bliže od Zenice,u Doboju ima jedan čovjek ali naplaćuje mnogo i čuo sam da nije baš neki vješt jer za vrijeme poplava kada su mu ljudi dolazili sva novija auta je odbijao i nije htjeo da ih radi.
 
Endevour:
Ljudi, treba mi pomocccc... kad hocu da upalim auto ne pokusava da zavergla nego se upali ventilator od hladnjaka na najjace vrti... ne prijavljuje nikakvu gresku na displeju, ali uopste ne pokusava da vergla. U pitanju je mercedes c 200 2003 godiste. Hvala unaprijed.
 
Top