Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Član
baš me čudi da se tako nešto može mercedesu desit :icon_eek: glupo mi to bolje bi bilo da tu plastiku nisu mazali ničim, u citroena je to čest slučaj nedavno sam ušao u C3 star godinu dana ej sve su mu plastike oguljene rukohvati, konzola, podizači ma sve... al kod merđe se to nebi smijelo događati
 
Joj al i ti smaras komentarima , ako je Mecka nije Bog Allah auto ko auto svakom se moze desiti nije gorilla glass , neg da opet ne napunimo temu sranjima , da li bi se ta mobla plastika skinuti pa taj povrsinski dio npr odradi u pijano crnu boju da se ofarba?
 
Član
bolan šta smaram počinješ me nervirat pravo :icon_mad:

nisam ništa loše rekao, kažem samo da imam 3 mercedesa stim da jedan ima 30 godina i da se ninajednom ne guli plastika i da se to mercedesu prije nije događalo i šta ti je tu smaranje :icon_question:
 
Član
Franki je napisao(la):
Dobar merc pravo...super ga cuvas ;)
Mislim da su iste plastike kao i ovih passata bar na oci.

nisu u passata je u jednom komadu

i meni bi bolo oči odmah bi odradio, moj ti je savijet da ne naručuješ novo jer će ti se opet ogulit ako je i ta :( bolje bi bilo obradit i ostavit da bude glatka plastika ili je prelakirati u crno
 
Član
Govorim plastika ko plastika a ne konkretno na plasticni dio koji mu je se razvalio.
Na oci ovako vrata ce skripat, ali mislim da se steke nece gulit :D:D
 
Član
Niste me skontali..:icon_smile:
Ne guli se zbog slabog kvaliteta vec sam je ja licno ogulio tovareci neke kabaste stvari. Zapeo i ogulio.:icon_mad:
To je mali komad plastike koji sam skinuo danas i najvjerovatnije cu uzeti nov, ne bih ga farbao ili lijepio folijom..

Za radiio cu probati kako ste rekli...;)
 
O tome i ja pricam , jasno se vidi da je udareno ne znam ja koji je tvoj problem ako ne mozes prepoznati guljenje i udarac ccc
 
Član
Narucio sam plastiku, stize za par dana (42KM):icon_smile:
24052012065.jpg


A usput mi nekidan puce kamen u sred sajbe i osta jedna lijepa uspomena:icon_mad:
24052012063.jpg

24052012064.jpg
 
Član
steta za staklo
a ako budes dolazio u sarajevo imas firmu koja to popravlja men su uzeli 50km za slicnu popravku firma je u vogosci i zove se autoglas
 
Član
Joj mecan ti je mrak, meni je ovo jedan od najljepših mercedesa. Crna mu boja baš leži. :cool: Čuvaj ga i neka ti je sa srećom :icon_smile:
 
Top