Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Član
Sretno s Mercedesom i sto vise predjenih kilometara.A ja kad sam imao Mercedesa E klasu 2003 dusmani su je poceli parat,a ja pravio i pravio.na kraju kupio Golfa TDI,al GTI s vana pa su poceli ulazit u kapiju i njeg da paraju,pa sam fino nabavio vucijaka pa nek sad paraju ako mogu :icon_smile:

SVE U SVEMU SRETNO SA MERCEDESOM (i Bog vozi MERCEDES :lol: )
 
Član
Legla nova ljetna obuca;)
Michelin Pilot Sport 3
225/45/17
Michelin_Pilot_Sport_3.jpg

Usput sam slucajno naletio na 50% jeftinije ulje i kupim 8 litara za njega, nek se nadje za kasnije..;)
Mobil 1 Rally Formula 5W50
slika140.jpg

Valjda ce mu odgovarati
 
Član
Bravo JA;)
Uspio sam da izgrebem ovu plastiku kod naslona za ruku
17052012043.jpg

17052012044.jpg


Moze li neko da mi provjeri cijenu ovog dijela preko EPC Net-a (ako neko ima)
Evo broj dijela A204 680 01 07

Ali to nije sve. Zeza me i radio uredjaj..;)
CD nov i nekad hoce nekad nece da ga ocita. Preskace, zakuje, itd
Sta bi moglo biti sa tim?
Postoji li nekakav CD da se ubaci da ocisti uredjaj ili da nosim negdje da to neko pogleda?
 
Vjeruj da je to vise do CD-ova nego do uredzaja , svaki skuplji dvd bio kucni ili u autu te fuseraje nece najbolje da cita
 
Član
Moja preporuka, pokusaj snimiti cd- ali slabijom brzinom snimanja :)
i onda provjeri jel sve ok!

Imao kod mene rodjak problem, sa cd-om nekad oce nekad nece :) i snimio mu ja testni jedan na 4x ma leti nikad vise nije preskakao :) tako fino bi bilo da to probas !
 
Član
U insigniji ga cita odlicno i u vectri takodje, ali kada hocu recimo da napravim skok sa 1. na 5-u pjesmu on samo zakuje, izbaci disk i pise da ga ne moze ocitati...


FlamingO je napisao(la):
Moja preporuka, pokusaj snimiti cd- ali slabijom brzinom snimanja :)
i onda provjeri jel sve ok!

Imao kod mene rodjak problem, sa cd-om nekad oce nekad nece :) i snimio mu ja testni jedan na 4x ma leti nikad vise nije preskakao :) tako fino bi bilo da to probas !

Hvala drugar, probacu:cool:
 
Član
dobra mečka :cool:
FlamingO ti je reko šta ćeš sa cd uraditi kad snimaš i uzmi neki kvalitetniji nemoj one najeftinije,
isti problem imao moj drug prije i samo kad mu ja snimim cd radi super :icon_biggrin:
 
Super Moderator
Jako fin auto i dobar
Imam i ja mecku ''istu'', 2008 godina je i kod mene, samo sto je c220 cdi, siva je i karavan, avantgarde takodjer ali ima malo vise opreme od tvoje. Felge su kako mogu primjetiti iste
Sve u svemu auto je bas super zelim ti jos puno predjenih kilometara ;)
 
Top