Mercedes Brabus SL review - Top Gear

Mercedes Brabus SL review - Top Gear

MTR

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ChwrBqiw7VY?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ChwrBqiw7VY?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Imam cijelu ovu epizodu ;), i definitivno nema smisla ovaj Brabus, koji će mu ku.rac 730 ks kad ih ni pomoću ESP-a ne može prenijeti na cestu :icon_question: :icon_rolleyes:
Mislim da ovo govori sve:

topgearlista.jpg



i da je standardni AMG i više nego dovoljan.... ;)
 
Član
i opet taj Evo mi zap'o za oko..hihi..duplo manja snaga al jes' da je malo laksi..:D:lol::lol:
cak i BMW ostaje iza!!!hihi
 
Porschefan: a stvar prestiza , najavljuju obustavu povecanja snage za ovolike procente i smanjenje mase vozila , tako da bi negdje krajem ove godine mogli ocekivati Brabuse sa cca 600KS i nekih 200-300kg. manje od serijskih modela ;)
 
Vernes_AMG je napisao(la):
Porschefan: a stvar prestiza , najavljuju obustavu povecanja snage za ovolike procente i smanjenje mase vozila , tako da bi negdje krajem ove godine mogli ocekivati Brabuse sa cca 600KS i nekih 200-300kg. manje od serijskih modela ;)

Znam da je to stvar prestiža, bitno je što jače i što skuplje, ali gledajući sa tehničke strane potpuno beskorisno, taj novi smjer će biti odlična stvar, masa i samo masa ;)
 
aerodinamiku imaju , lezanje imaju , transmisiju imaju , jos da smanje masu , i to je opasna igrackica :icon_twisted:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
aerodinamiku imaju , lezanje imaju , transmisiju imaju , jos da smanje masu , i to je opasna igrackica :icon_twisted:

Znaci imaju jos puno da uce... :lol::lol::lol:

Jedan sedan BMW M5 sa 200 i kusur konja manje ima isto vrijeme ko Mercedesa SL Black :D... hmmmm :lol::lol:

:123:
 
Nelle_G je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
aerodinamiku imaju , lezanje imaju , transmisiju imaju , jos da smanje masu , i to je opasna igrackica :icon_twisted:

Znaci imaju jos puno da uce... :lol::lol::lol:

Jedan sedan BMW M5 sa 200 i kusur konja manje ima isto vrijeme ko Mercedesa SL Black :D... hmmmm :lol::lol:

:123:

;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Jedan sedan BMW M5 sa 200 i kusur konja manje ima isto vrijeme ko Mercedesa SL Black :D... hmmmm :lol::lol:

Black nije oznaka za boju, to sto je ovaj u klipu crn, nema veze sa Black Series SL-om.

A taj devastira M5-icu i bilo kojeg BMW-a na trzistu bez problema :icon_biggrin:
 
VR6Boki je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Jedan sedan BMW M5 sa 200 i kusur konja manje ima isto vrijeme ko Mercedesa SL Black :D... hmmmm :lol::lol:

@Boki: Black nije oznaka za boju, to sto je ovaj u klipu crn, nema veze sa Black Series SL-om.

A taj devastira M5-icu i bilo kojeg BMW-a na trzistu bez problema :icon_biggrin:

;) , živa istina...
 
ne uzimaj sveto ime Black Series u usta bez ralozga :icon_biggrin:

jer nijedan BMW nema vrijeme na stazi kao neki BS a jedini konkurent mu je R8 koji je brzi za citavu jednu sekundu od CLK BS-a ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Jedan sedan BMW M5 sa 200 i kusur konja manje ima isto vrijeme ko Mercedesa SL Black :D... hmmmm :lol::lol:

Black nije oznaka za boju, to sto je ovaj u klipu crn, nema veze sa Black Series SL-om.

A taj devastira M5-icu i bilo kojeg BMW-a na trzistu bez problema :icon_biggrin:

Eh eto da mi ti ne rece ja ne znam sta bih ... :lol::lol:

Naravno da znam da se ne odnosi na boju... nisam bas toliki laik :D:D

Vernes_AMG je napisao(la):
ne uzimaj sveto ime Black Series u usta bez ralozga :icon_biggrin:

jer nijedan BMW nema vrijeme na stazi kao neki BS a jedini konkurent mu je R8 koji je brzi za citavu jednu sekundu od CLK BS-a ;)

Bogami na stazi isto vrijeme ima ko sedan M5 ... nebi ja rekao da je nesto posebno brz:lol::lol::icon_twisted:
 
Top