Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
Evo par slika w123 za "ljubitelje"... Danas kupio gume,montirao felne na auto i izazivao uzdahe slucajnih prolaznika :cool: Al uhvatio me mrak,pa nema slika sa felnama. Stavljene i SMD pozicije...







 
Član
soffa je napisao(la):
od nakvog truhlog lima sta se napravi a gdje su felgice jesu na njemu il se rade...;)

Hehe niko ne moze da vjeruje da je to onaj isti auto od prije par mjeseci :lol:
Felge sam sinoc stavio na njega,nisam mogao da izdrzim :icon_biggrin: Al uhvatio me mrak,pa nisam slikao. Bice slikanje sutra-prekosutra. A radicu ih uskoro, uletilo mi sad nekih para pa cu ih srediti ;)
 
Svaka cast za odabir auta,imao sam istog do ljetos.Nikad ga prezalit necu,sta je sve podnjeo i kao sto si rekao,ima veliku sentimentalnu vrijednost.Valjda zato sto se u njegov popravak u 15 godina nije ulozilo skoro pa nista u odnosu na ova nova auta. Motor ti moze prec i milijun kilometara bez nekih vecih kvarova,prednost mu je najveca jednostavnost i druga brzina u kojoj pri polasku povuce ko neka nova w merca :) Nastavi i sretno ! :cool:
 
Član
luxx_mo410 je napisao(la):
Svaka cast za odabir auta,imao sam istog do ljetos.Nikad ga prezalit necu,sta je sve podnjeo i kao sto si rekao,ima veliku sentimentalnu vrijednost.Valjda zato sto se u njegov popravak u 15 godina nije ulozilo skoro pa nista u odnosu na ova nova auta. Motor ti moze prec i milijun kilometara bez nekih vecih kvarova,prednost mu je najveca jednostavnost i druga brzina u kojoj pri polasku povuce ko neka nova w merca :) Nastavi i sretno ! :cool:

Hvala brate,drago mi je kad cujem da neko tako cijeni w123 ;) Na njega 15 godina nije potroseno ni jedna marka na popravke,samo sipaj i vozi,tako da je sad zasluzio da u njega ulozim 3 puta vise nego sto sam vec dao :cool:
 
Član
allex je napisao(la):
George je napisao(la):
odličan odličan odličan :cool:

Hvala brate ;) Bio bi to lijep prizor kad bi se parkirali jedan kraj drugog sa w123,skoro identicni a ne znas koji se vise sija :lol:

a morat ćemo jedan w123 met napravit ima nas jos na forumu, a moj jaran ima dva w123 isto za izložbe 300TD američka verzija i 230E europska... uglavnom ima nas i kenjac je se počeo pravo restaurirati na ovim prostorima, a pošto sam ja odrastao uz njega i cijeni se kao član porodice uvijek mi je drago kad vidim da im i netko drugi predaje malo svoje pažnje jer ipak je automobil vrijedan toga i mislim da cu napravit jednu stranicu kao w123 fanovi bivše juge ako budem u mogućnosti ;)
 
Član
Uvijek sam raspolozen za druzenja,a pogotovo sa ako ima jos neka fina w123 :cool: A nije ti to losa ideja za tu stranicu,mislim da bi bilo zainteresovanih ;)
 
Član
sreckone je napisao(la):
Koliko je kostala restauracija ?

uhhh tesko pitanje :lol: preko 3000KM,oko 3200-3300 cini mi se... Znaci sa sredjivanjem trapa i svim drugim sitnicama i detaljima,sve u fulu... ;)
 
Top