Mercedes Benz e320 CDI avantgarde -nova vozilica-

Mercedes Benz e320 CDI avantgarde -nova vozilica-

Član
Predobar Merc pravo ocuvan vidi se,nek je sa srecom i puno predenih kilometara.......:cool:
 
Član
svaka čast drug, :cool:

Neka te posluži dobro, a vjerujem da hoće,

Vozio sam istog sa istom mašinom :icon_smile:

samo ne isključuj esp, ja isključio i zamalo čovjeku razbio auto :icon_twisted: ma zlo od auta a tek motor :icon_smile:
 
hvala vam svima ljudovi;), ja se nadam da ce me posluziti, ipak je to mercedes:icon_biggrin:

@elmo hehe, ma ja ga i ne gasim, radi sigurnosti;)
 
Sto se tice mjenjaca nemam zamjerke, salta fino, bez problema, za sada:icon_biggrin:, automatski mjenjac mi je i u 190-ci ali sa njim vazda nekih problema!
 
Član
extra mecka druze,i cini se da je dobro ocuvana,dobra unutrasnjost,nek je sa srecom,da te dobro sluzi;);););)
 
Član
Ma super je, menu su inace po ruzne ove mecane ali ovaj tvoj je kao bombonica, nemoj mu dirati ove stopke jer ces ga ukakiti sa bilo kakvim zamjenskim, mozda samo xenone naprijed ili potrazi originalne farove sa xenonima.... preljep je.
Jedan moj prijatelj ima istu presla je 450 hiljada i izgleda perfektno.Njegova je 200 cdi i ide skroz fino a ova mogu tek da zamislim...
 
hvala druze, a sto se tice xenona, imam naprijed original, samo sam mislio ubaciti one farove sa projektorom, mislim da bi mu ljepse stajale(mozda) ovako nesto
101103S8F5.jpg
 
Član
gdje ga nadze :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
Savrsen je stvarno , i nemoj nista dirat sipaj odrzavaj cisti i bice prelijep
kao i sada


pozz ;)
 
Super Moderator
auuu tek sam sad vidio onu plastiku na vrhu volana
ma brate da ti je poderan volan, skidaj ono govno
volan je kozni pa se sigurno moze i spricati i bude ko nov
samo brate skidaj ono ;)
 
Top