Mercedes Benz e320 CDI avantgarde -nova vozilica-

Mercedes Benz e320 CDI avantgarde -nova vozilica-

Otisla 607-ica, stigla nova masina:icon_smile:, radi se o mercedesu e320 cdi linije w210, takozvani okac! Mecka je 2001 godiste sa nekih 220000km na satu, a koliko je tacno presla to ne znam:cool:, ali enterijer je veoma ocuvan! Oprema avantgarde, fabricki naprijed spusten, plavkasta stakla, comand 2.0 navigacija itd, digitalna klima, senzori za parkiranje naprijed nazad, xenoni, felge mercedesove 17 cola i jos kojesta;)! Najljepsa poslastica se krije ispod haube, radi se o rednom sestaku sa 197 konja i 500nm obrtnog momenta:icon_biggrin:! Sto se tice potrosnje od Mostara do Brckog na bordu mi je pokazao prosjecnu potrosnju 6.2l, dok je gradske voznje oko 8.5-9! Nemam nekih vecih planova, stavicu llumar folije, pa se bacam u potragu za malo kvalitetnijim farovima sa projektorom, i mozda nazad LED stopove! Toliko za sad, vise slika uskoro...........;)

02042010030.jpg

03042010039.jpg

03042010041.jpg

03042010042.jpg

03042010043.jpg

03042010045.jpg

03042010046.jpg

03042010048.jpg

03042010049.jpg
 
Legend
e klasa do bola , auto sa kojim plovis po cesti ,....jos ovaj motor,.....zivahan a tezak momak :cool:

sretno u planovima druze , ali skidaj ovu plastiku na vrhu volana ,.....kvari ovako lijep volan ;)
 
ohoooo , 320 cdi , najbolji dizel motor sto je Mercedes napravio , predobro , uzivaj u njemu i da ga lagano zamjenis samo novijom E klasom :cool:
 
Član
extra auto ;) vozio sam se ide ko munja tj leti extra je ocuvan,tako cimeru uzivaj u vozanju i nabaci sto prije te folije da izgleda jos strasnije:lol::lol::lol:
 
Član
dobar mercedes ,neka je sasrecom i da predjes joj puno puno kilometara s njim ...pozzz iz kaknja:cool::cool:
 
Član
Extra mečka,više mi se sviđa od novije E klase.Za motor nemam komentara:D

Samo mi nešto malo mjesta pozadi,više u mom pugu ima:lol:
 
Hvala svima.......:cool::cool:

@enesss mislio sam skidati taj ukras ali gore ce izgledati ako mi bude saren volan, jer je taj dio ocuvan, dok je ostatak izlizan malo;)

@Vernes_AMG sad sam procistio vozni park, sad su samo mercedesi:icon_smile:, i ostajem vjeran njima, da da mladja serija w211 ali modificirana:icon_biggrin:

@ZELA GTI ma to su sjedista povucena max nazad i malo zavaljena, ne volim da grlim volan dok vozim;), mislim da 5-orica normalne visine i tezine mogu opusteno da se voze:cool:
 
uhhhh druze zavidim ti,,ja sam zaljubljen u mercedesa:icon_cry::icon_cry:
hehe...tebi nek je sretno,puno predjenih kilometara zelim i da te dobro sluzi masina;);)
 
Top