Mercedes Benz E Klasse W210

Mercedes Benz E Klasse W210

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Merc je bonbona prava ;), ali to su već svi konstatirali :icon_smile:, ali si fotke uradio pravo profi i svaka čast na tome :icon_smile::icon_smile:;);)
 
Član
Ljudi moji, ja stvarno neznam sta da kazem! PUNO vam hvala na lijepim rijecima, i za auto i za slike! Jako jako jako mi je drago cuti da vam se dopada!

Da pocnemo od pocetka...

Xenon je u W210 E Klassi bio samo uz opremu Avantgarde serijski, u ostalima je se moralo naruciti. Dali Merc (onaj sa 500.000km) ima Xenon moze se lako kontrolisati. Ako ima onaj mali tockic "1-2-3" za manualno stelovanje nivoa svjetala, onda nema xenon, ako taj kolutic fali, onda ima.

Sto se tice opreme. Ja poznajem dosta Classic E Klassi koje imaju vise opreme nego mnogo njih sa Avantgarde. Mrsko mi je sada nabrajati sta imam i sta nemam, tako da evo slicica od interijera.



Meni je od malena bila zelja da idem na Nordschleife, to mi je bio san. Ostvario sam ga prije godinu dana prvi put i bio sam vec 4 puta gore. Naravno da je neobicno sa E Klassom voziti na stazi, ali Nordschleife je vise kao ogromna magistralna cesta nego staza, tako da je bilo super praviti krug za krug.. I svaka cast da si uspjeo vidjeti 350Z :lol:

Motor je dizelas, evo slika motora



hahaha salim se, evo prava slika motora :lol:

photo0123wp8.jpg


I za kraj, da, 19" BBS LeMans zelim za sezonu 2009, ali ako dodje mi "zuta minuta" stavit cu 20" slicne LeMans, samo da bi morao malo izvlaciti rubove. Vidjet ce mo kako i sta, jos nije ni zima =)

Zahvaljujem se ponovo svima i veliki pozdrav!
 
kralju , pratio sam jedan projekat "tuniranja" W210 i ispalo je , nedaj boze nikome , zato pazi , sta ces stavljati , za njega je najbolje :

AMG 19'
Zakucavanje u pod
Zatamnjena stakla
Avantgarde maska



btw. Iz kojeg si grada ??
 
Član
Odlicne slike, auto jos bolje
Sa ukusom radjeno/sredjeno
Svaka cast jos jednom i sretno u daljim radovima ;)
 
Član
Imao sam 18" AMG Styling 3 Felge sa CL55 AMG facelift, i prodao sam ih..

Kao sto sam napisao, 19" Felge - vidjet cu jos koje, mozda 20", i nize opruge. Stakla necu stavljati crna jer to ninasta nelici na zelenom autu. Avantgarde masku imam vec 4 godine na njemu, kao i na slikama.
Iz Graza sam.

Pozzz
 
Super Moderator
jest jest upravu si i za to stelovanje visine svjetala jer svaki sa xenon ima automatsko stelovanje (nekima to smeta al meni je bas super)... a i to za opremu si upravu... od mog prijatelja daidza ima E270 CDI ovakav ko tvoj... classic je i ko god ga vidi kaze ma bjezi classic ne valja to... a unutra veliku navi imo, kozu, imo ono ko S klasa na vratima za namjestanje sjedista, xenon... blabla itd :icon_biggrin:
a i mi smo imali E220 CDI w211... classic oprema al imo je dosta toga... stavit cu slikicu pa vidi... malo ko bi skonto da je classic :)






sorry za OT cisto da poredimo...
jos jednom kazem mecka ti je mrak... iskreno najljepsa (ako mogu reci stock) mecka sto sam vidio ;) ;)
 
Član
Ih sada... nemoj da se moram jos zacrveniti :)

Hvala na komplimentu! :icon_smile:

Sa avantgarde Felgama kao sto ste imali jedino na sajbama, lajsnama i prednjoj maski (ne grill, nego donji spojler) moze se prepoznati da je classic, ali rijetko ko prepozna to na prvi pogled. Jako vam je fin merc! ;)
 
Super Moderator
the_sibi je napisao(la):
Ih sada... nemoj da se moram jos zacrveniti :)

Hvala na komplimentu! :icon_smile:

Sa avantgarde Felgama kao sto ste imali jedino na sajbama, lajsnama i prednjoj maski (ne grill, nego donji spojler) moze se prepoznati da je classic, ali rijetko ko prepozna to na prvi pogled. Jako vam je fin merc! ;)

pa da rijetko ko prepoznaje to jos ako ima avangarde felge ko ovaj i neke dijelove avantgarde onda je teze jos :lol:... i ja sam nedavno naucio kako prepoznati i tako to... znam jos puno detalja al nije bitno... najuocljivije su lajsne ako nemaju chrom okolo znaci da je classic... ja jos samo po grillu ne znam da razlikujem jer nekako mi sve isto :lol:
 
nisam bas ni pregledao slike dobro , nadam se da znas sta radis , nemoj zayebat :)

malo mu je boja ruzna al , nema veze :D
 
Član
Live izgleda dosta drugacije nego na slikama, sve zavisi kako svjetlo pada na auto.


Ovo je varijanta sa 20"


Ovo je varijanta sa 19"
 
Član
hehehe hvala =)

Pa moj bas nije nista posebno, kakvih ima.. U tom bijelome gore su desetina i desetina hiljada euro uslo, ima Lorinser Kopmressor na E320 V6 motoru i jedno 300KS.. Crni je od kolege, E55 AMG..Prije toga je imao pre-facelift E55 kojeg sam smjeo vozati jedan dan - to je bio medju najljepsim danima mog zivota (haha za nekoga ko nevoli auta to bjedno zvuci sada :) ), kako auto "povlaci" to nije normalno.. probat cu naci jos par slicica od njih!

Evo slika kada sam stavljao novu kocnicu, desno stara lijevo nova..



A ako nisam jos rekao koji je model, evo..


;)

Posto vidim da vernes_amg ima fable za C124ke



To je od starog moga.

Pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top