mercedes 280 sl

mercedes 280 sl

Član
pa modza ga je recesija pogodila neznam posto on ima u zadru apartmane a bio je u americi pa je tamo para zaradio ali vjeruj nismo mi njegov nivo a 1 km mu je ko nekom 1000km
 
Član
ma neznam koliko god da je bogat, može biti i ostati čovjek a nemora postati budaletina... al tko ga jebe...da mi ne raspravljamo o njemu dalje....


imaš li ti još radova, ovakvih ili sličnih, pošto kolega gore navodi da te gledao na tv ja neznam kako to da pronadem, a volim ovakve stvari. Jednostavno obozavam kad neko od "ničeg" napravi nešto toliko strašno dobro, da mu se svi divimo, mala preporuka ako ti imaš još radova napravi kao svoju temu o tim radovima pa samo trpaj :D, a mi naravno ćemo da uzivamo :D
 
e da i ja kazem nesto..hehe...bez rasprave, jer mi to nije potrebno..ovako, vlasnik ove mecke mi je komsija, nekih 200 metara od mene, mogu reci da je auto stai pani, uradjena do bola, svaka cast i vlaniku i majstorima....a mustang, e ono je prica za sebe, to treba dozivjeti da bi vjerovali, ostala auta necu ni pominjati...pozz
 
Član
on mi je licno reko da auto nije uradzeno kao sto smo mi uradili mercedesa, na kraju krajeva nije mi bitno vise, ne interesuje me ni on,a ni auta njegova! otvorit cu novi projekt i slike ali bez njegovih auta, imam ja jos auta koje sam radio i necu vise pisati na ovu temu, pozdrav neka misli ko sta hoce, a ja cu i dalje postavlajti slike i komentare o slikama pozdrav
 
Član
a mene samo interesovalo da li postoji jos neki raritetni auto u BiH...nista vise...:D
...posle svega ovde napisanog me vise ne interesuje...:)

@tica brate de postavi slike tog svog Merdzana sa avatara, pozelio sam ga vidjeti kako treba...:cool:
 
Član
srdjo je napisao(la):
a mene samo interesovalo da li postoji jos neki raritetni auto u BiH...nista vise...:D
...posle svega ovde napisanog me vise ne interesuje...:)

@tica brate de postavi slike tog svog Merdzana sa avatara, pozelio sam ga vidjeti kako treba...:cool:
postavijo bi ja ali nemoze isto da nemam mjesta ovde na stranicii a nezna kako cu a imam more novih slika i projekata objasni mi pa cu postavit
 
Legend
odi na www.tinypic.com

zatim ces vidjeti CHOOSE FILE ..... kliknes to i otvara ti se mali prozorcic s kojim ces odabrati sliku sa svog racunara,kad ju odaberes,klikni na UPLOAD

kad se za manje od min zavrsi .... vidjeces sliku koju si odabrao , i sa strane linkove .....ali link koji ti treba je obiljezen sa IMG odnosno namijenjen za forume ,....sve ce ti pisati.....

samo taj link kopiras ovdje na forum i fotke ce se vidjeti

eto ga druze
 
Administrator
http://www.bhtuning.com/upute-za-postavljanje-slika%09-t-57251.html

ovo moze pomoci...
prvi dio texta gdje pise o smanjivanju je potrebno raditi ako su slike bas bas velike rezolucije i ako teske su nekoliko mb...
u suprotnom citaj od linkova za sajtove za upload...
 
Top