mercedes 280 sl

mercedes 280 sl

Član
Ma respect..gledao sma te na tv...jbg...čovjek voli oldtimere i radi sve ovo iz ljubavi...samo naprijed...sretno..pozzz
 
Član
svaka čast, treba ti spomenik u viskokom podić...

stvarno mi je drago kad vidim da i naši ljudi nečim se specijalno i profesionalno bave...
 
Član
jel to tvoj auto?...gledao sam ga na Pik-u i postavio pitanje, al druga strana nije bila voljna za razgovor...:D

http://www.pik.ba/artikal/717973/1969-mercedes-280-sl-pagoda/

...odlicna je...svaka cast...:cool:
 
Član
to jest taj auto ali nije moj ja sam mu ga radio a on ga sad prodaje a meni reko da ga nikad nece prodat ko on voli tahja auto eto vidim koliko ga voli sta cu mu ja
 
Član
sta taj gospodin ima jos u kolekciji pored Pagode i Mustanga?...nije mi htio reci a vidim i da je obrisao moje pitanje...:p
 
Član
sve znam radili ga keni momci u hrvatskoj ali nisu ni blizu uradili kao ja a pored toga u nekim stvarima je bio neposten pa sam na kraju za svoje pare morao ici ja u sarajevo pa jednostavno petljanac momak iskreno zao mi je sto sam mu ga ovako auto uradio taj auto njega nije vise izasao od 40000km a sad hoce duple pare ko ga jebe on se smatara visom klasom i zato ti nije odgovorijo vazno je biti covjek nisu vazne paree
 
Top