Mercedes 190E 1.8

Mercedes 190E 1.8

Ostao km-sat od benzinjare, samo majstor ubacio desni dio gdje su bili obrtaji i sat. Sad je samo sat tu. Ali ne radi kazaljka koliko jurim brzo:(
Ne radi jer je drugaciji pinjon sajle na mjenjacu. Nazoves trgomat na ilidzi i pitaj za sajlu km sata. Moras reci koliko je brzina. Ja sam bas jutros zvao i ima na stanju sajle od 4 i 5 brzina.. 25 i 50 KM..
 
Član
U mene je bio benzinac sa 4 brzine i ostavio sam mjenjač da se ne bacam u trošak dodatno, ali ovaj motor koji je sada u njemu je 2.0 d 53kw sa 5 brzina iz 1985. godine. Majstor kaže da mi nije sat dobar
 
U mene je bio benzinac sa 4 brzine i ostavio sam mjenjač da se ne bacam u trošak dodatno, ali ovaj motor koji je sada u njemu je 2.0 d 53kw sa 5 brzina iz 1985. godine. Majstor kaže da mi nije sat dobar
Ako ti je radio sat prije ne vidim razlog da sad ne radi ako si vec ostavio svoj mjenjac. Jedino da ti je sajla otisla, mozda ti cak ne valja ni taj novi srednji dio sata sto je ubacen..
 
Član
@MaHa Styling, sat je definitivno, jer je radila vrlo kratko kazaljka pokazatelja brzine i crklo nešta u satu. Isto tako radilo je, a više ne, pokaztelj pritiska ulja.
Kilometraža, veliki sat desno, pokazatelj goriva i temperature rade..
 
Top