Mein Fiaker / Fiat Coupe

Mein Fiaker / Fiat Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Mein Fiaker

auto je dobro,samo mu stavi neke zadnje spojlere i prednje i bice extra....
Mozda i neonke ispod.......poz
 
Član
RE: Mein Fiaker

Extrica... Fiat je prelijep, felge mu sjele za 10... Nego, jesu li na prodaju te fele ???
 
Član
RE: Mein Fiaker

he drugg ti to iz bihaca vidim auto mi poznato mislima taj fiat extra je bas sam se bio zagledo u njega :)...pozz
 
Član
RE: Mein Fiaker

Alen_P je napisao(la):
Extrica... Fiat je prelijep, felge mu sjele za 10... Nego, jesu li na prodaju te fele ???
Felge trenutno nisu na prodaju,sjele su na fiata bolje nego ijedne,ali znas kako kazu za dobru cijenu sve bi se prodalo :)
Audi RS je napisao(la):
he drugg ti to iz bihaca vidim auto mi poznato mislima taj fiat extra je bas sam se bio zagledo u njega :)...pozz

Nisam iz bihaca,ja sam iz Cazina,ali sam preko sedmice u Bihacu,studiram,pa ga zato vidis u bihacu... :)
 
Član
RE: Mein Fiaker

3xp3rt je napisao(la):
Drama...koliko si ga platio(ako smijem pitati) i koliko ti trosi po gradu...pozz
Izici ce me 10ku,a po gradu jebiga,nisam ga jos dobro testirao,ali dosad koliko sam ja izracunao po gradu uzme i 11L,kombinovano uzme nesto manje od 10,a na otvorenoj uzme 8,5 a moze jos manje...to je po mojoj nekoj racunici...ovo je sve ako ga vozis normala,ono kuliranje ;) a ako cepas onda se brojke povecaju...:) ali to je zadovoljavajuce,jer mi je golf(mozda neki nece vjerovati,ali ne lazem ) uzimao 12L,a kad ga ubijam u crveno znao je uzeti i 15,a nije isao ni blizu dobro kako bi trebao za tu potrosnju :)
 
Član
RE: Mein Fiaker

Alen_P je napisao(la):
Koja je dobra cijena ???

pa neznam znas kako to ide,kazes jel na prodaju -NIJE,i onda ti kazes dacu ti ja 2000KM(primjer),ono neku cijenu vecu od realne, i ja prodam kontas...peace :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top