Mein Fiaker / Fiat Coupe

Mein Fiaker / Fiat Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,evo da i ja predstavim svoju vozlicu,prvo da pokazem sta sam vozio donedavno,slabe su slike s mob. ali bice bolje ubrzo,moje prvo auto koje mi je jako priraslo srcu je bila golf 22 1.8 syncro (4X4-za onu manjinu koja ne zna sta to znaci :) ) masine je bila fenomenalna,izdrzljiva,a auto je bilo zvijer,sto su mogli primjetiti i neki clanovi kada je prolijetala kraj njih :) respect :) ali evo slika da se malo vidi...




a evo i masinke koju sad vozim,jos jednom kazem slabe su slike,slikano mob. a na najslabiju rezoluciju bilo postavljeno,ubrzo ce biti i bolje slike stavljene






Svi kometari,prijedlozi,pitanja,kritikr,pohvale su dobro dosli....RESPECT :)
 
Član
RE: Mein Fiaker

Golf ko golf! Ali respect za coupea, dobar je ali su male slike pa se bas i ne vidi najbolje! Samo reci koji je motor!? Turbo? :)
 
Član
RE: Mein Fiaker

addo je napisao(la):
Golf ko golf! Ali respect za coupea, dobar je ali su male slike pa se bas i ne vidi najbolje! Samo reci koji je motor!? Turbo? :)
hehe,malo cu te razocarati,nije turbo,motor je 1.8 sa chipom...ali ide auto ko ludo,za mene sasvim dovoljno :) jebiga nisam stigao islikati kamerom,iduce sedmice ce biti bolje slike...
 
Član
RE: Mein Fiaker

dobar auto,a felge su mu sjele samo tako
svaka cast,hajd ti nama postavi vece slikice da mi to vidimo kako treba
 
Legend
RE: Mein Fiaker

golfers je bio zatamnjen ko mrtvacki :) a fiakera sam vidio tek prije 2 dana,pravi je,svaka cast ado
 
Član
RE: Mein Fiaker

hvala na komentarima,jesu fele 17 ke ...cim dodjem kuci iz bihaca stavljam nove slike :)
 
Član
RE: Mein Fiaker

Drama...koliko si ga platio(ako smijem pitati) i koliko ti trosi po gradu...pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top