Megane Coupe Coach-update str.5

Megane Coupe Coach-update str.5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Megane Coupe Coach

jesi ga slucajno kupio od jednog automehanicara, mislim da se Dzemo zove ili mu je brat vozao njega
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Nisam, ja sam 4 vlasnik, tako da je prije mene i ovoga sto sam ja od njega kupio mozda bio Dzemo...mislim cak i da jeste...on ga je iz IT uvezao u Sa pa je dosao u Mo....
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Lijep megane,fino ovo u gepeku-lijepo si napravio,samo naprijed.............
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

dobar megane, nisi puno ali si sam radio i mogu reci veoma lijepo
svaka cast i sretno u nastavku ;)
 

IGY

Član
RE: Megane Coupe Coach

3xp3rt je napisao(la):
Nisam, ja sam 4 vlasnik, tako da je prije mene i ovoga sto sam ja od njega kupio mozda bio Dzemo...mislim cak i da jeste...on ga je iz IT uvezao u Sa pa je dosao u Mo....

jeste to je taj
dobro auto pravo, meni je izmakao prije od prilike godinu dana
ocuvan je pravo, sto znas i sam :lol:
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Ma super odrađeno, mislim da ipak nije sve u lovi hehe nešto se mora i sa ljubavlju uradit, a sve što sam uradiš znaš da je dobro :)
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

dobro urađeno ;)
woofer se fino uklopio
samo tako nastavi i nek je sa srećom ;)
 
Početnik
RE: Megane Coupe Coach

3xp3rt je napisao(la):
Moze li mi ovo neko u photoshopu uraditi i sta mislite je li zajebano za napraviti, ima li vec gotovo pa da se ugradi samo... mislim da bi drama dobro izgledalo

Ako si mislio na proreze u blatobranima, po pravilu ide ili umetak ili komplet poliester-blatobran, zavisi sve kakav oblik hoces..na kraju krajeva, ako su ti te opcije preskupe, moze se to odraditi i u garazi kod nekog limara, ali u kvalitet takvog dundjeraja ne bih ulazio..
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

....im ai naljepnica u vrapcicima koji to imitiraju dok ne pocnes prst gurat hehehe :D
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Hvala raja;)
Kao sto neko rece s ljubavlju je sve radjeno tako da sam zadovoljan, nije nesto ali ipak se vidi razlika, kad bude love bit ce i sminke posto sam motorom prezadovoljan,cak i potrosnjom, tako da ga necu dirati...

Tibore bola kakve najepnice...hahaha...covjek sve zna...
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Hvala, kad cemo tvoje cudo docekat vise...bas me zanima sta si mu radio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top