Megane Coupe Coach-update str.5

Megane Coupe Coach-update str.5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ima oko pola godine da sam kupio megana i bez obzira sto me je na pocetku malo zaj... i sto sam prvih 5 dana bio po majstorima(nista strasno) sad je sve ok...i prezadovoljan sam autom.
[attachment=9920]
[attachment=9921]
[attachment=9922]
Posto sam se za njega iskeshirao i trenutno sam nezaposlen nisam imao bas nesto love za tuning pa sam samo radio lagane stvari koje sam mogao sam uraditi, pa evo da vidim vase misljenje o svemu...
[attachment=9926]
[attachment=9927]
[attachment=9928]
Aluminijski okvir za tablicu
Kociona kljesta, stope, poklopac motora i  retrovizore u crvenu boju, jos su mi ostale steke samo

[attachment=9925]

Bocni zmigavac i sredisnju konzolu u crno, s tim da sam pravio mjenjac i rucnu u crnoj eko kozi...sam :icon_smile:
[attachment=9923]

Ubacio woofer i pojacalo kenwood i radio mp3 sony
S tim da sam pravio novi pod za voofer i presvlacio ga...
[attachment=9924]

Nije nesto ulozeno ali eto, malo sam se zaj...pa da podjelim s vama

Imam puno toga u planu jos ali o tom po tom, kad nadjem posao...do tada ce da bude ovakav kakav je sad...
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Megane Coupe Coach

Polako drug, bit ce para, a fino si ovo do sad odradio
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Hvala kralju ;)
Ma da je love svasta bi imu nesto radio ali mozda ce mi sladje biti ovako polako nego da sve odradim odjednom, prije bi mi dosadio...
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

takodjer mislim da je sve odlicno uradjeno, gepek je za 10...
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Ma napravio kutiju i tapacirao je i onda odlucio da ga stavim u pod posto mi je puno vise prostora ostalo a i ljepse mi je, zvuk je odlican...jos da je neki woofer bolji...
Mislio sam i pojacalo na sic zasarafiti ali ne moze posto je mekano...nema ni daske ni lima...jbg, bilo bi jos bolje...
 

IGY

Član
RE: Megane Coupe Coach

a jesi razmisljao da pojacalo stavis u pod negdje pored woofera
da napravis duplo dno???
a motor je 2.0 16v ili
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

A jesam razmisljao ali sam odustao jer bi mi problem bio za dizalicu i rezervni tocak koji se nalaze ispod woofera, ovako mi je prakticnije

Jeste 2.0 16v
 
Član
RE: Megane Coupe Coach

Moze li mi ovo neko u photoshopu uraditi i sta mislite je li zajebano za napraviti, ima li vec gotovo pa da se ugradi samo... mislim da bi drama dobro izgledalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top