Megane 1.9 dCi

Megane 1.9 dCi

Član
Stavljaj felge, neces fulati sekunde! Na oprugama ce leci tek tako. Kod mene su 215-17 i iste opruge kao kod tebe, dosta je tvrdji i neudobniji (otprilike k'o Golf na fabrickim oprugama hahahaha), ali zato drzi krivine puno, puno, puno bolje.
 
Član
Nije tajna, felne bih mogao uzeti za nesto manje od 500e(za koliko idu nove kineske kopije), a felne su original sparco i nove su, to je ono sto me vuce ali su finansije tanke trenutno, a turbina nece dugo po svoj prilici...bas dilema, videcu jos malo.
 
Član
Pa jest povoljno...a za te tvoje mozes dobit 150e ....trebat ces pofino doplatit...a ako ti je turbo tanak bolje ulozi pare u to ...
 
Član
B/A




Pao je dobro napred, nazad malo manje jer je on vec bio nizi nazad nego napred, sad je za nijansu nizi napred sto mi je ok. A lezanje je mnogo bolje.
 
Član
Ovde se malo bolje vidi, a ove felne definitivno ostaju bar jos mesec dana, za dalje cemo videti. Najradije bih njih za zimu, a sparco za leto ali to puno kosta.
 
Super Moderator
Sto ne bi neke 16'' za zimu ili cak 15''? Puno jeftinija guma a taman sacuvas ovjes tih par mjeseci :) po snijegu bolje performanse, kad nije snijeg naravno nisu neke perfomanse al ne ides na trke valjda :D

Danas sam vidio bijelog megane-a sa slicnim felgama koje hoces da kupis samo sto su 16'' i iskreno ne stoje mu nesto. Prvo ih probaj pa onda odluci, mozda budu bolje stajale jer su 17''
 
Član
Videcu za sad je ovako, trebace jos dosta toga da se odradi pa polako. A sto se zime tice nije problem, dobra 17ica i nema nikakvih problema.
@jelle: Taman bas, ostao je skroz fino udoban, nisam to ocekivao.
 
Top