Megane 1.6 16v

Megane 1.6 16v

Početnik
evo jos jedan mali update nisam pisao nista dugo, ali prisutan sam na forumu svakodnevno.....

Danas nabavio jedan woofercic za prvu pomoc dkok ne uzmem alpinu E (to mi je plan sad za sad)

A do tada ovo neka lupka po malo :D

MAGNAT Power Bull 300.......


img_3342.jpg
 
Početnik
Evo ga jos jedan update.... Menjao sam felne jbg one mi dosadile i pa, pa...

Evo kako izgledaju nove(stare)..... Nista boju necu da diram bas mi se svidjaju ovako..

Evo sad slika samo felne a sutra i na autu...

5vu6q9.jpg
 

323

Član
Meni nesto nebi stajale ove felge na tvom meganu,ali tvoj auto radi kako hoces,svako ima razlicite ukuse.Dobar reno svidja mi se,lijepo izgleda ovaj woofer:) .Da ti nisu pokrivljeni drzaci od farova ili prednji vezni lim,kod mene je tako bilo,jer je far jednim djelom pricvrscen za prednji vezni lim,i jer je bio malo iskrivljen i far je stajao tako iskrivljen nikako se nije poklapao sa haubom.
 
Početnik
Ja stvarno ne znam sta se desava sa ovim farovima i prednjim branikom nekako mi se na desnoj strani ne uklapa niko... A auto je pregledao mehanicar i kaze da napred nista nije dirano ni udarano.... Moram nekad rastavit sve to da vidim u cemu je problem..

A woofer me je iznenadio kako ima lep zvuk jedna od malobrojnih bazuki koje lepo svraju, nije nesto glasno nego cist i precizan bass...
 
Početnik
Evo jedna losija slika sa telefonom samo da se vidi kako stoje. Meni iskreno izgleda neobicno i svodja mi se....:D

U planu je spustanje napred mozda neki 5cm...;)

Ali nije mi to to sa slike nikako ljepse je uzivo :icon_mad:


262l53b.jpg
 
Početnik
Da se ne zakljuca ;)

Ofarban poklopac motora iz dosade,,,

rsuft3.jpg


2q8o9as.jpg


xmvq6t.jpg


Jedna umjetnicka

10543kn.jpg


Pa onda ofarbano dugme za otvaranje gepeka :lol:

2cxfdsj.jpg


96fciv.jpg


smspj9.jpg


Pa ljetni setup postavljen pre mjesec dana :lol:

I skinute folije sa bocnih stakala na zadnjem ostala nesto mi se ne skida :icon_eek:

nwwox4.jpg


I za kraj jedna pjesmica bez filtera :D:icon_twisted:

To samo da cujem kako urlice, posto planiram stavljati pecurku ovaj panelni filter se i ne cuje :123:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SeiORfShp8w[/video]

PS. Ne obracajte paznju na kabal od pojacala i osigurac to je privremeno :lol:

pozz
 
Početnik
pioneer_09 je napisao(la):
odlican megan drug...
nego cim si farbao ovo... sprica, sprej:icon_question:

Hvala drug ;)

A poklopac i dugme je farbano sa sprejom... Nisam mogao da verujem kako je na kraju 'ispalo'... Sprej je iz slovenije slucajno dosao kod mene nije bio planiran za auto :D
 
Član
Leijep megan :cool:

Nego koja ti je ovo boja sto si farbo poklopac motora neki silver mix mozda znas li sifru ? :icon_smile:
 
Početnik
Hvala !!

A pojma nemam koja je sifra boje imao sprej i da vidim kakva je boja ofarbao nesto bezze. I svidi mi se boja i ofarbam poklopac :icon_eek: :lol:
 
Top