Megane 1.6 16v

Megane 1.6 16v

Početnik
RE: Megane 1.6 16v UPDATE str.5

Hvala drug!!!

Za folije nisam imao problema... Do duse nisu me ni zaustavljali panduri od kako sam ih postavio a i nije mnogo zatamnjeno samo mozda sa ove zadnje slike se cini da je vise...

Mozda nekih 40-50% je folija.. :)
 
Početnik
RE: Megane 1.6 16v UPDATE str.5

Trudim se da ga ne sjebem sto se izgleda tice...

A o voznji da ne pricam po kisi blatu snjegu stoji u garazi na plocicama :)

U takvim uslovima vozim drugo auto :D
 
Član
Ljep ti je megancici nemoj ga usrati nekim cunerskim detaljima, na ljeto neke dobre 16colne felge po mogucnosti originalne reno-ve, i spustit ga na zemlju i ljepota...
 
Početnik
Sto se tice plastike sigurno nece ici na njega ne volim ja to...

ja kontam nesto na ovaj fazon... :cool:

2hgv0cy.jpg


Hvala na komentarima svima!!!;)
 
Član
jesil ovo sjebo kad si mijenjao akumulator,ja sam nekad prije imao megana i sjebao sajbu isto ovako,a gledajuci slike moj reno je bio identican onom sto tvoj stari vozi.
Bio je to stroj ;);)
 
Početnik
Ma nije nego nesto cacko oko brisaca i jbg puce...

a stroj jasta je :)...

ps. kod mene je akumlator pored motora nije gore ispod stakla :)
 
Početnik
evo jedan update...

nasatavljam sa muzikom opet

bez cd-playera sam bio oko 2 mjeseca gadno u pm pa evo danas kupio jedan nov :icon_smile:

JVC KD-203 sto se izgleda tice bas to sam i trazio neki tamniji da se uklopi sa ostatkom auta, sto se zvuka tice i tu sam zadovoljan za te para dobro je (150km)...

30wp0xu.jpg

5s9x3.jpg

dokkeg.jpg
 
Član
Megane je u odlicnom stanju bas, da li je lupan, cudno stoje farovi branik i hauba? cuvaj ga i sredjuj tako po malo;)
 
Početnik
koliko ja znam nije i tako mi je i majstor rekao a sad sve je moguce....

Uglavnom hvala drustvo :)


Ali da znas i meni je cudan ovaj prednji branik i primjeto sam to tek kad sam ga kupio.

Ispod farova kad da je podigao malo pokusao sam o da vratim ali jednostavno tako je jbg, a video sam na jos par renaulta sa ovakvim prednjim krajem znaci karavan i sve verzije kao da je iskrivljen branik na nekim a na nekim ne... ko ce mu ga znati :)
 
Član
dobar ovaj player,mislim da sam i ja jednom prilikom imao ovakav,ili slican. JVC je dobar,na mene je ostavio pozitivan dojam,i uvijek bi se vratio na tu marku;)
 
Top