Meet Mostar Pista 22.8.2010

Meet Mostar Pista 22.8.2010

BHT Ovisnik
meni upravo otkazani planovi,nista od mora,posvađao se sa starim,cisto sumnjam da cu doci s jettilakom,ceka servis ovaj tijedan,ide komplet na pretres prije registracije,nastojati cu doci,budem vidio :)
 
Član
tko ce rostilj paliti? veceras idemo po meso da ga fino pripremim i zacinim da sutra bude perverzija hoce li biti zapaljen rostilj ili?
 
Član
CoL3 je napisao(la):
meni upravo otkazani planovi,nista od mora,posvađao se sa starim,cisto sumnjam da cu doci s jettilakom,ceka servis ovaj tijedan,ide komplet na pretres prije registracije,nastojati cu doci,budem vidio :)

Mozez sa mnom ako hoces ;) ;)
 
Član
ja bola nemojte sad da nebude rostilj gore nema smisla onda dolaziti ja i ekipa smo vec nesto meseka kupili pa da ne donosimo ako nece biti vatre :)
 
Član
Mi cemo svakako donijet onu jednu manju zicu, za svaki slucaj, cumura bi isto trebalo kupit i eto, laganini :D:cool:
 
Član
ja temperaturu 40 imam od juče, konstantno... nigdje ne mrdam... :( bolestan u pm...

ako se šta promijeni sutra kad ustanem oko 10-11 palim auto i eto me, ako isti ustanem kakav sam i sada onda me nema :(

ako ne dođem, bez obzira... fino se svi provedite koji budete dole ;)
 
Nitko nije odustao za sada, osim možda antrax.
Ajde bolan, jednom godišnje je okupljanje, šta će ti biti od malo sunca :icon_smile:
 
Član
Brate ko ima zicu neka ponese malo je jedna mala zica! Pozzzzzz i vidimo se dole punnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
 
Fotografija0708.jpg


Fotografija0706.jpg


Fotografija0701.jpg


.
.
.
.
Ja sam danas malo svratio u Mostar sa boxer mašinom :icon_biggrin:


Fotografija0705.jpg
 
Član
Do jaja slike prijatelju ajde cim si na compu sigurno ste dosli kuci, to mi je drago pozz veliki vidimo se sljedecom prilikom ja i skena smo najjaci ispali :D :cool::cool::cool:
 
Morao sam žuriti kući, cura mi se počela žaliti da joj je užasno vruće i da odemo malo na more, i meni bi godilo ali sunce me ubilo pa sada stojim u mračnoj sobi :lol:

Inače fina ekipa bila gore, a ovu sliku sam izdvojio upravo jer ste vas dvojica na njoj ;)
 
Top