Meet Mostar Pista 22.8.2010

Meet Mostar Pista 22.8.2010

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Od 12 pa do kad nam se ćefne.

Aj bola skrabo, ne ujedamo;)

Pa vruce ce biti oko 12 :icon_smile:
:icon_question: :icon_question:

Jel bolje oko 4-5 :icon_question:
ali eto nije do mene naletit cu ako ne imo drugih obaveza ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
od koliko do koliko sati bi trebao trajati meet ?


I mene zanima..a malo mi je nezgodno doci neznam puno vas znam cnic_GSI i col3ta malo..a ostalo nikoga :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

oko 11 sati bi trebala biti ekipa s roštiljem dole... uglavnom oko 12 se okuplja raja lagano... vjerojatno kad uđeš na pistu, sa lijeve strane dole pri dnu piste ima ona betonska površina uz pistu i tu bude roštilj i raja i td... tako je do sada bilo ;)

Nema veze što neznaš nikoga, dođeš do raje, parkiraš, pozdraviš se... i td... jednostavno... svak je dobrodošao ;) a i Make će doći ranije vjerojatno hehe

Prošli put i ja sam znao samo Coleta, Maketa i Scanera... pa sam upoznao sve ostalo :)
 
Ako Bog da i mi dolazimo u to doba, ma ionako smo cijelo ljeto na suncu pa neće biti problem još jedan dan... :icon_biggrin:
 
Početnik
ja sam vec izgorio i pocrnio na moru :cool:

ja radim do 12 sati taj dan, ako budem OK eto me dole ali sumljam da cu stici prije 13 h

see ya ;)
 
Član
Ajde nismo djeca "nemoze nam niko nistaaaaaaaaaaaaaaa" osim murije koja ce nam oteti po petobu pri izlasku s piste :D :lol: ima da goriii
 
Član
De šta vam je... laganini do piste, nemora se gasat onih par kilometara i svi sretni... gas na pisti ;)
 
Član
Hehehehhe ma o tiboru je rijec jer je zadnji put popio 140 nekih konvertibilnih markica kad smo se vracali :D
 
cnic_gsi je napisao(la):
Hehehehhe ma o tiboru je rijec jer je zadnji put popio 140 nekih konvertibilnih markica kad smo se vracali :D

jbg preticanje preko pune linije u naseljenom mjestu plus alkohol dobro je prošo sa 140 kermica ubuduće pamet u glavu bolje na auto dat 140 km nego muriji i da usput dobar provod svima na pisti vidimo se nekom drugom prilikom..;)
 
Top