Mecka C 220 diesel

Mecka C 220 diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imaju sigurno. Kolega je imao W202 iz 94 220D, imao je, kum mi ima W202 facelift 00 230k, ima (ali tahometer je vec noviji)..

A nisu nazalost LED diode, nego obicne :( Da su LED drzale bi duze nego auto a izgledale bi do koljena :)

Prije par sedmica sam 8 komada promjenuo u svoga tahometra, a jedna kosta 5,- eurova.. :icon_rolleyes:
 
Član
i ja mislim da imaju svi i sa serijskom opremom, sta ce onda biti na tom mjestu ako nije temp.,vidio sam ih nekoliko 94.god i imali su...kod mene ne svjetli kilometraza,a to je zahebano otvoriti i promjenit,a u servisu je preskupo, skoro je na "mom" mercedesu mjenjana rucica za komande brisaci,zmigavci....kupljena u Djug autu ,kostala 350 km...punooo
 
Član
To je BAS puno :icon_eek::icon_eek:

Ja sam svoj tahometer vadio 3 puta za 5 dana.. prvo kada su crkle diode, onda sklopim sve, nakon 1 dan dodju bijele kazaljke, opet rasklopi i sklopi, nakon 2 dana dodju i prsteni hromirani - opet rasklopi... :icon_rolleyes::lol:

Neznam kako je u W202, ali u W210 je to posao od 30 sekundi...


http://de.youtube.com/watch?v=Nt5z5Pi__cE


Ima specialna aparatura (2 ojacane zice) koje ima ovaj u videju. Sutra cu slikati svoje da moze te napraviti sebi sliku kako tacno mora da izgleda!

Te sprave mogu se napraviti lagano od zice jedne felge od bicikla. ;)
 
Član
foto00426341506ze7.jpg


foto00436366162ul6.jpg
 
Član
ma nije ovo problem napraviti,znaci samo neka jaca zica da se ne savija,i otic u Djug auto,tj, njihov servis po sijalice? hvala ti na slikama;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top