Mecka C 220 diesel

Mecka C 220 diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
je prijavljen sam na mercedes club isto mozda od tamo a sto se felgi tice ispod 17 " ne bih ni isao ;)
 
ima neka tako sitnica koja ne svjetli inace sad dali je to to nisam siguran ali provjeri , mozda je pregorila ona mala sijalica unutra , ko zna. Ali mislim da ona ne treba ni svjetliti ;)
 
Član
kikas je napisao(la):
ako mislis na ovaj di je gorivo i temperatura ne svjetli ! mislis da bi trebao svjetlit ?
pa naravno da mora,kad svjetli taj sat dole,i kilometraza mora i temperatura, a ovo sam te pitao zato sto kod mene ne svjetli kilometraza,al temperatura da!

Vernes_AMG je napisao(la):
ima neka tako sitnica koja ne svjetli inace sad dali je to to nisam siguran ali provjeri , mozda je pregorila ona mala sijalica unutra , ko zna. Ali mislim da ona ne treba ni svjetliti ;)
po kojoj logici ona nebi ni trebala svjetliti,a ove druge dvije svjetle? naravno da mora,al do cega je sad problem nezz,mozda je samo sijalica:icon_question:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
hehe nema tu logike , i na W203 postoje neka 2 HEPEKA koja ne svijetle , to je bas i CocaCola pitao ;)
kod mene svjetli,mozda je neka greska pa svjetli, mozda i ja trebam iskljuciti,bolje da se ne vidi temperatura i kilometraza:icon_smile:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
hehe nema tu logike , i na W203 postoje neka 2 HEPEKA koja ne svijetle , to je bas i CocaCola pitao ;)

malo si pobrkao loncice vernese:)
u w203 ne svijetle kotacici kod ventilacije, na vrhu armature....
A ovdje bi kod njeg ja mislim trebao biti ili sat ili vanjska temperatura..
e sad ako auto nema naruceno to za mjerenje temperature logicno da tu nece nista biti prikazano...
 
Član
CocaCola je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
hehe nema tu logike , i na W203 postoje neka 2 HEPEKA koja ne svijetle , to je bas i CocaCola pitao ;)

malo si pobrkao loncice vernese:)
u w203 ne svijetle kotacici kod ventilacije, na vrhu armature....
A ovdje bi kod njeg ja mislim trebao biti ili sat ili vanjska temperatura..
e sad ako auto nema naruceno to za mjerenje temperature logicno da tu nece nista biti prikazano...

kod mene je lijevo temperatura i ona svjetli,u sredini kilometraza i kad je kupljen svjetlilo je a sad ne svjetli, desno je sat i svjetli! mora svjetliti kad su to digitalni pokazivaci...valjda.
 
Član
Nemora. Iza digitalnih displeja imaju male diode koje s vremenom postaju slabije dok negore uopce vise. Moze se samo u Merc. servisu uzeti jer su diode u specialnome adapteru koji ide u tahometer.

PS: displej za temperaturu je seriski u svih c klasa, tako da su vecina tahometera identicni sto se tice tog.

pozz :)
 
Član
the_sibi je napisao(la):
Nemora. Iza digitalnih displeja imaju male diode koje s vremenom postaju slabije dok negore uopce vise. Moze se samo u Merc. servisu uzeti jer su diode u specialnome adapteru koji ide u tahometer.

PS: displej za temperaturu je seriski u svih c klasa, tako da su vecina tahometera identicni sto se tice tog.

pozz :)
pa i ja to mislim,moze otici sijalica,tj. LED,al da fabricki jedan dio table svjetli a drugi ne,to ne moze nikako,ipak je to MERCEDES;)
 
Član
the_sibi je napisao(la):
Nemora. Iza digitalnih displeja imaju male diode koje s vremenom postaju slabije dok negore uopce vise. Moze se samo u Merc. servisu uzeti jer su diode u specialnome adapteru koji ide u tahometer.

PS: displej za temperaturu je seriski u svih c klasa, tako da su vecina tahometera identicni sto se tice tog.

pozz :)

Nisam bas toliko siguran da svi koji su 94god, imaju kao serijsku opremu, mjerac vanjske temperature...Moze biti,ali sumnjam...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top