mcdonalds u Sarajevu?

mcdonalds u Sarajevu?

Član
Ma otvara se 100% nije suplja. Jaran bi sad trebao ici na obuku u beograd za kuhara il' tako nesto :icon_biggrin: Jos malo pa cemo se svi krenuti masovno debljati :D
 
Član
Jedina dobra stvar je u tome da ce u 12 MCD-a koje planiraju otvorit u Bosni, posao dobiti odprilike oko 800 radnika;)
 
BHT Ovisnik
ovo ce se isplatiti samo ondje gdje ima turista,npr. u Mostaru u podrucju starog mosta,al tu nema gdje nego u trznom centru (gradi se sada neki ogromni zab. koji) tako predpostavljam i u drugim gradovima,gdje god da odes ista je cijena,a odakle novca da se tamo jede,prvi kada odem negdje uzmem bar 1 BigMac,3-4 cheesburgera,pomfita i kolu,a najobicni cheesburger je 1€,a mozes u nas dobru porciju ćevapa i luka + kola/piva zadosta manje novca i miran si,dok ovo zasiti samo kratko vrijeme,da ne idem negdje u provod van granice ne bih nikada svratio,đavo me navrati i neki dan u sibeniku pa zadnju kunu sam im dao...ako i bude jesti cu samo kada me zelja mine tek tako
 
Član
Ako je garantovano da cu se udebljati onda cu da jedem kod njih! Ja vise nemam ideje kako da se udebljam, oni su mi jedina nada! :D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Jedina dobra stvar je u tome da ce u 12 MCD-a koje planiraju otvorit u Bosni, posao dobiti odprilike oko 800 radnika;)

Kakvih bolan 12, nema ih u HR toliko a odkad oni imaju licencu...bit ce vjerovatno Sarajevo-Banjaluka i to je to ;)
 
Član
danas dobijem informaciju da ce u Sarajevu biti otvorena dva MCD
uzeo Radoncic i jos jedan (neznam kako se zove) popola. Jedan na Bascarsiji a drugi u Avazu :cool:
 
Član
jedan na bascarsiji, jedan u blizini radon plaze,

sto se tice tuzle znam da se otvara u novom avaz/robot centru koji ce biti otvoren iduce godine u aprilu...:icon_smile:
 
Član
ovi sto govore za nase cevape.. Da uvedu neki standard za nase cevape jeo bih ih na svakom mjestu ,a ne ovako odem na 3 razlicita mjesta pojedem 3 razlicite porcije cevapa i uz to ne mogu da spavam po citavu noc jer me muci kiselina od aditiva i ne znam ti cega vec. Pozdravljam dolazak McDonaldsa jer ce ove nase hajvane manjak para u kasama natjerati da poboljsaju ponudu i vise povedu racuna o kvaliteti svojih proizvoda.
 
Član
serialgf je napisao(la):
ovi sto govore za nase cevape.. Da uvedu neki standard za nase cevape jeo bih ih na svakom mjestu ,a ne ovako odem na 3 razlicita mjesta pojedem 3 razlicite porcije cevapa i uz to ne mogu da spavam po citavu noc jer me muci kiselina od aditiva i ne znam ti cega vec. Pozdravljam dolazak McDonaldsa jer ce ove nase hajvane manjak para u kasama natjerati da poboljsaju ponudu i vise povedu racuna o kvaliteti svojih proizvoda.
;)

Dok je Zeljo bio pojam svi su kad dodju u Sarajevo jeli u Zelji, a neki dan pojedem cevape tamo miris kao da suho meso jedem a ne cevape i na to trebam biti ponosan i ne dati konkurenciji da dodje :lol: Ja eto jedva cekam poslije kiselina sto te znaju navece mucit da dodje McDonalds fkt od njega sta god i koliko god pojedem nikad mi nije bilo ni kiseline nit ista. Ali u Travniku su cevapi bar za mene jos uvijek pojam jb ove u Sarajevu.
 
Član
serialgf je napisao(la):
ovi sto govore za nase cevape.. Da uvedu neki standard za nase cevape jeo bih ih na svakom mjestu ,a ne ovako odem na 3 razlicita mjesta pojedem 3 razlicite porcije cevapa i uz to ne mogu da spavam po citavu noc jer me muci kiselina od aditiva i ne znam ti cega vec. Pozdravljam dolazak McDonaldsa jer ce ove nase hajvane manjak para u kasama natjerati da poboljsaju ponudu i vise povedu racuna o kvaliteti svojih proizvoda.
Zato su nam slovenci ukrali jelo.. tako ljudi napravili bukvalno standard i prijavili ga kao "njihovo tradicionalno jelo"
 
Top