MBC gewinde (custom made)

MBC gewinde (custom made)

Član
Dobra je ovo sta zvar kontaktirao sam jednog prijatelja koji zivi u blizni njega i ljudi imaju sami rijeci hvala kaze radi kvalitetno i veoma jeftino hm mene izadje sve 320 eura a da kupujem gevinde dodje oko 1300km;)
 
Sve što se radi, radi se jako pedantno i ozbiljno se pristupa svakom poslu koji se radi.

više informacija možete dobiti na www.facebook.com/mbccustoms (dok ne skupil 30 postova :) )

Budući da nemam još 30 postova ne mogu otvorit novu temu da stavim kompletan oglas za MBC, pa opet molim administratore da mi odobre samo jednu temu, ili da netko otvori temu MBC Custom parts pod oglasi ili pod tuning ili di god bi vec odgovaralo. Ako netko otvori molio bih da mi pošalje PM

Lijep pozdrav
 
Član
sarmaguru je napisao(la):
Sve što se radi, radi se jako pedantno i ozbiljno se pristupa svakom poslu koji se radi.

više informacija možete dobiti na www.facebook.com/mbccustoms (dok ne skupil 30 postova :) )

Budući da nemam još 30 postova ne mogu otvorit novu temu da stavim kompletan oglas za MBC, pa opet molim administratore da mi odobre samo jednu temu, ili da netko otvori temu MBC Custom parts pod oglasi ili pod tuning ili di god bi vec odgovaralo. Ako netko otvori molio bih da mi pošalje PM

Lijep pozdrav

idi u chat napisi nesto jos 20 puta i moci ces otvorit oglas :cool:
 
Član
sto jest jest momak radi perfektno izmedju ostalog,otidjite kod tokara izmjerite precnik cjevi koju bi stavili na vas stup i na njoj narezan navoj sa maticom,sve sto vam ostaje od posla je kasnije isjecii onaj fabricki dio gdje upada opruga i nabaviti neke druge opruge,ja trenutno koristim opruge od mercedesa u narodu poznatog 190ka on ima uske spirale skoro kao gewinde,uglavnom kome se ne da zajebavat nek se javi momku stvarno perfektno radi
 
mene zanima koliko one mogu prec km
da se ne "pokvare" bukvlano receno
a cijena je prihvatljiva ako je dobar kvalitet
 
Sva pitanje i odgovore možete dobit zasada isključivo na www.facebook.com/mbccustoms , ja ga i reklamiram zato jer čovjek jednostavno zbog posla nema vremena odgovarat po forumima.

Evo još koji post pa ću napravit temu.
 
Član
sreto je napisao(la):
sto jest jest momak radi perfektno izmedju ostalog,otidjite kod tokara izmjerite precnik cjevi koju bi stavili na vas stup i na njoj narezan navoj sa maticom,sve sto vam ostaje od posla je kasnije isjecii onaj fabricki dio gdje upada opruga i nabaviti neke druge opruge,ja trenutno koristim opruge od mercedesa u narodu poznatog 190ka on ima uske spirale skoro kao gewinde,uglavnom kome se ne da zajebavat nek se javi momku stvarno perfektno radi

i to poprpilicno kosta ali opet imas neke stare uloske ili obicne bez ikakvog podesavanja.

sta se tice MBC naletim pregledam njihov profil, cini mi se dosta Ok osim sto sam vidio neke vijke za adaptere od kojih sam se bukvalno najezio....
 
-Suki- je napisao(la):
sreto je napisao(la):
sto jest jest momak radi perfektno izmedju ostalog,otidjite kod tokara izmjerite precnik cjevi koju bi stavili na vas stup i na njoj narezan navoj sa maticom,sve sto vam ostaje od posla je kasnije isjecii onaj fabricki dio gdje upada opruga i nabaviti neke druge opruge,ja trenutno koristim opruge od mercedesa u narodu poznatog 190ka on ima uske spirale skoro kao gewinde,uglavnom kome se ne da zajebavat nek se javi momku stvarno perfektno radi

i to poprpilicno kosta ali opet imas neke stare uloske ili obicne bez ikakvog podesavanja.

sta se tice MBC naletim pregledam njihov profil, cini mi se dosta Ok osim sto sam vidio neke vijke za adaptere od kojih sam se bukvalno najezio....


zašto si se naježio?
 
Član
-Suki- je napisao(la):
sreto je napisao(la):
sto jest jest momak radi perfektno izmedju ostalog,otidjite kod tokara izmjerite precnik cjevi koju bi stavili na vas stup i na njoj narezan navoj sa maticom,sve sto vam ostaje od posla je kasnije isjecii onaj fabricki dio gdje upada opruga i nabaviti neke druge opruge,ja trenutno koristim opruge od mercedesa u narodu poznatog 190ka on ima uske spirale skoro kao gewinde,uglavnom kome se ne da zajebavat nek se javi momku stvarno perfektno radi

i to poprpilicno kosta ali opet imas neke stare uloske ili obicne bez ikakvog podesavanja.

sta se tice MBC naletim pregledam njihov profil, cini mi se dosta Ok osim sto sam vidio neke vijke za adaptere od kojih sam se bukvalno najezio....
u mom slucaju su koni sa stelovanjem tvrdoce,i u mom slucaju je bilo ulaganje u preradu nekih 50ak eura stim da da sam imao amortizere
 
Član
@sreto.. to jer vec drugi par opanaka na te konije mogu i sjecene opruge hehehhehehehe

@sarma....


599461_399064043498554_201387675_n.jpg
 
Moze li malo obajsnjenja oko udobnosti, neudobnosti ovih gewindi,, recimo u usporedbi sa nekim
drugim proizvodjacem,, kw, koni, bilstein, i ove malo jeftinije,, iskustva iz prve ruke,,
 
Top